Ellezza Salyangoz Kremi

Ellezza Salyangoz Kremi

Ellezza Salyangoz Kremi  Ellezza Nedir? “Geçmiş Yunan Dönemleri” zamanında, Zezzos, Pliny ve bir çok kişiler, salyangoz, öksürük tedavisinden, mide ülserine kadar pek çok tıbbi amaç için kullanmışlardır. Salyangoz, eczanelerin sembolü haline dönüşmüştür. Zaman geçtikçe, salyangozlar yiyecek halini almış ve ne yazık ki, bu durum özellikle Avrupa’daki salyangoz sayısının azalmasına neden olmuştur! Daha sonra, 1980 yılında, […]

Ellezza Salyangoz Kremi 

Ellezza Nedir?

“Geçmiş Yunan Dönemleri” zamanında, Zezzos, Pliny ve bir çok kişiler, salyangoz, öksürük tedavisinden, mide ülserine kadar pek çok tıbbi amaç için kullanmışlardır. Salyangoz, eczanelerin sembolü haline dönüşmüştür. Zaman geçtikçe, salyangozlar yiyecek halini almış ve ne yazık ki, bu durum özellikle Avrupa’daki salyangoz sayısının azalmasına neden olmuştur!

Daha sonra, 1980 yılında, Şili’de son derece özel bir durumun farkına varılmıştır. Salyangoz çifliklerinde çalışan işçilerin ellerindeki sıradışı yumuşaklık ve salyangoz kafesleri yüzünden zaman zaman ellerinde oluşan küçük kesiklerin herhangi bir yara izine meydan vermeden düzelmesi, bilim adamlarının ilgisini çekmiş.

Salyangozlar dokularını kendi kendine tedavi edebilen, ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır. Aslında, dokuların bir kaç saniyede yeniden oluşmasını sağlayan o güçlü yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının kendi özelliğidir. Bu özellik de, salyangozu ayrıcalıklı bir canlı yapmaktadır.

Ellezza’nın Kullanımı

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

ELLEZZA ® yoğun bir krem olduğu için, her uygulamada minik bir miktar kullanmanız yeterli olacaktır. ELLEZZA®’yı sürmeden önce cildinizi temizleyiniz. Günlük olarak iki veya üç kere, özellikle geceleri, ince bir tabaka uygulayın. Emilene kadar cilde masaj yapınız. Makyaj yapmadan önce 2 veya 3 dakika kurumasını bekleyiniz

ELLEZZA ® canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için yardımcı bir kremdir.

Yüz: ELLEZZA ® herhangi bir nemlendirici içermez. İhtiyaç halinde Ellezza’yı bir nemlendirici takviyesiyle kullanabilirsiniz. KURU ve EKSTRA KURU ciltlerde, günde bir- iki kez kullanabilirsiniz. Cildi temizledikten sonra, ufak miktarda elinize aldığınız ELLEZZA ®’yı, yüzün tamamına, krem tamamiyle emilene kadar masajla yediriniz. YAĞLI ciltlerde, az miktarda ELLEZZA ® kremi, yine günde bir- iki kez kullanabilirsiniz. Yağlı ciltler nemlendiriciye ihtiyaç duymayabilirler. Dilerseniz 2 dakika bekledikten sonra, nemlendirici desteğini yapabilirsiniz.

Glikolik Asit nedeniyle, ELLEZZA ® kremi kullandıktan bir ya da iki hafta sonra, ciltte hafif bir gerginlik hissedebilirsiniz. Ancak bu durum geçicidir. Ayrıca yine Glikolik Asit içeriğinden dolayı, cildinizin dış tabakasını nazikçe soyabilir, bu, bazı kimseler için kuruluğun ve sıkılaşma hissiyatının göstergesi olabilir.Böyle bir durumda, Elezza’nın tamamiyle emilmesi için bir – iki dakika bekledikten sonra, üst tarafa bir miktar nemlendirici tatbik ediniz.

Çatlak İzleri: Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, hergün ufak bir miktar krem tatbik ediniz. Sonuçları elde edebilmek için, kremi düzenli olarak tatbik ettiğinizden emin olmalısınız.Yara ve Yanık İzleri: Eski ya da yeni yara veya izler üzerine, minik miktarda ELLEZZA ® tatbik edilebilir. ELLEZZA ®’yı uygulamadan önce, yaranın tamamiyle iyileşmiş olması gerekmektedir. (ufak ameliyat yaraları için, dikişler alındıktan ancak 2 ya da 3 hafta sonra kullanıma başlanılması gerekmektedir.) Taze yaraların üzerine doğrudan uygulama yapmayınız.

UYARILAR
Ellezza güneşten koruyucu olarak kullanılmaz.Ürünü uzun süre güneş ışığın altında tutmayınız, aksi taktirde protein dengesi olumsuz yönde etkilenecektir. Serin ve kuru bir yerde, ağzı sıkıca kapatılmış halde muhafaza ediniz.

Kullandığınız her yeni üründe olduğu gibi ELLEZZA yı da kullanmadan önce bileğinizin iç tarafında test ediniz

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Salyangoz Kremi ve Benzeri Cilt Bakım Kremlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz cildinizde.. her hangi bir emzirme ya da hamilelik ile bir yan etki durumu söz konusu değildir..

  2. ellezza salyangoz kremini emzirenler kullanabiliyor mu acaba ?
    bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al