Ek iş ile Ya Çare Sizsiniz Ya Çaresizsiniz

Ek iş ile Ya Çare Sizsiniz Ya Çaresizsiniz

Ya çaresiz siniz Ya çare siz siniz. Ek iş fırsatlarından faydalanarak çaresiz değil kendi çareniz yine siz olabilirsiniz. Bir elbisenin fiyatına bakmak yerine neden size yakışıp yakışmadığına bakmayasınız ki, bir arabanın fiyatına bakmadan önce neden model ve rengini seçmeyesiniz ki, tatile çıkmadan önce bütçe hesabı yapmak yerine neden dünya haritasını önünüze sermeyesiniz ki, sevgilinize alacağınız […]

Ya çaresiz siniz Ya çare siz siniz.

Ek iş fırsatlarından faydalanarak çaresiz değil kendi çareniz yine siz olabilirsiniz. Bir elbisenin fiyatına bakmak yerine neden size yakışıp yakışmadığına bakmayasınız ki, bir arabanın fiyatına bakmadan önce neden model ve rengini seçmeyesiniz ki, tatile çıkmadan önce bütçe hesabı yapmak yerine neden dünya haritasını önünüze sermeyesiniz ki, sevgilinize alacağınız mücevherin modeli sizi düşündürmeli fiyatı değil.

Bunu istemez misinize cevabınız evet isterim diye bir cevap çıkıyorsa yapılacak tek şey ek iş imkanlarıyla kendi kendinizin ve geleceğinizin çaresi olmayı başarmaktır. Hayalleriniz ve inançlarınızı da eklediğinizde bir çok ek iş fırsatlarını yakalayıp ek iş şanslılarından biri olabilirsiniz.

Evet hep yetiştiremediğiniz bütçeniz ile başınız dertteyse, ayları uç uca ulaşmaktan yorulmuşsanız, hep bir şeylerin eksikliğinden şikayet ediyorsanız neden ek iş fırsatlarına göz atmıyorsunuz.

Bilginizi, becerilerinizi, hobilerinizi, değerlendirebileceğiniz bir çok alanı bulabilirsiniz.

Etrafımızdaki ek iş imkanlarına bir göz atınızda bunlarla hayatını değiştirmiş, elbisenin rengiyle,arabanın modeliyle,tatil için haritada parmağını koyduğu yerle ilgilenen ek iş fırsatını değerlendirmiş şanslılardan olmamak için ne sebebiniz olabilir, o halde kendi çareniz kendiniz olun.

İnsan isteyince yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını keşfedenler denmisiniz bilmiyorum ama hayat 24 saati olan ve sadece düşüne bilen insanların bulduğu, keşfettiği bir çok icatlarla dolu. Tarih uzaydan gelmiş yaratıkların değil bizler gibi insanların buluşları, mücadeleleri ve başarılarıyla yazıldı.

Şimdi eğer yaşamış olduğunuz şartlardan şikayetçiyseniz artık vazgeçin bir bakın etrafınıza, harikalar yaratmış ev hanımlarının başlangıç ve sonuçlarına. Evinizde yaptığınız misafirlerinizi ağırladığınız pastaların bir gün sizin hayatınızı ve şartlarınızı değiştire bileceğini hiç düşündünüz mü?

Bilmelisiniz ki en gerçek hazineniz beyninizdir. Üretmek ve değiştirmek istemeniz yeterlidir. Evde yaptığınız çocuklarınızı mutlu eden misafirlerinizi hayran bırakan damak tadlarını hiç bir pastaneye götürüp pastane sahibine ve müşterilerine tattırmayı denediniz mi! neden olmasın ki bu önce cesaret ister ama ardından size mükemmel bir şans kapısı olabilir. Yaptığınız pastaların şekillerine uçuk hayallerinizi, tadlarına <strong>emek</strong> ve heyecanınızı kattığınızda ortaya çıkan farklılıklara siz bile inanamayacaksınız.

Ve ardından size açılan fırsat kapılarını değerlendirmek hatta seçe bilme imkanlarını yakalayacaksınız işte kendi ellerinizle araladığınız iş kapıları,oturduğunuz yerden şikayet edip yetiştiremediğiniz paradan bahsediyorsanız o halde harekete geçin ve yapın dışarıda insanlar sizin sunacağınız farklılıkları bekliyor beklide kim bilir.

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor