Ek iş Fırsatları Artıyor

Ek iş Fırsatları Artıyor

Sizin de ” ek iş arıyorum ama ne yapabilirim? ” diyenlerdenseniz, işte sizlere birbirinden güzel ek iş fırsatları: 1.Yazmak: Yazı yazarak para kazanabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Oldukça iyi dilbilginiz ve anlatımınız varsa,internet siteleri, basılı ve online dergiler için yazılar yazabilir, bu sayede güzel bir gelir sağlayabilirsiniz.Bu ek işi evinizin konforunda rahatlıkla icra edebilirsiniz. 2.Grafik […]

Sizin de ” ek iş arıyorum ama ne yapabilirim? ” diyenlerdenseniz, işte sizlere birbirinden güzel ek iş fırsatları:

1.Yazmak: Yazı yazarak para kazanabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Oldukça iyi dilbilginiz ve anlatımınız varsa,internet siteleri, basılı ve online dergiler için yazılar yazabilir, bu sayede güzel bir gelir sağlayabilirsiniz.Bu ek işi evinizin konforunda rahatlıkla icra edebilirsiniz.

2.Grafik TasarımGörsel düzenleme programlarına hakimseniz ya da photoshop gibi bir programda uzmanlaşmışsanz bu iş tam size göre.Bülten haberleri,müşterilerin çeşitli reklam ve benzeri görsel görüntüleri için logolar yaratabilrsiniz.

3.Web Tasarım ve Geliştirme: Web siteleri kur hatta onları koru. Kullanışlılığını artıran, farklı görünümlerde web tasarımları geliştir.Birkaç program sayesinde bu işin üstesinden gelebilirsiniz.

4.Uygulama Geliştirme:  Farklı mobil cihazların uygulamalarını geliştirmeyi bilenler ve hatta web uygulamaları geliştirebilenler yeteneklerini paraya dönüştürebilirler. Başkalarının kullanması için uygulamalar oluşturarak ve onları satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

5. Sosyal medya / SEO hizmetleri:  Eğer bir internet kurdu iseniz ve sosyal ağlar inşa etme beceriniz varsa,bu becerinizi başkalarının hizmetine sunarak paraya dönüştürebilirsiniz. Şirketlere, web site sahiplerine sosyal medya alanında markalarını oluşturmak için yardım edebilirsiniz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

6.Fotoğrafçılık: Farklı etkinlikler de fotoğraf çekmek için yeteneklerinizi kullanın ve hatta portreler çekin.Profesyonel bir makine ile düğün fotoğrafçılığı yapabilirsiniz.Dış çekim için 10 poz için 500 TL kazanmanız mümkün. Bu ek iş, hem kazançlı olmasıyla hem de çok az zamanınızı almasıyla çok ideal görünüyor.

7.Videoculuk:  Doğum günü kutlamaları gibi özel etkinlikler için video montajları yapabilirsiniz.Bunun için bazı video düzenleme programlarını bilmeniz yeterli.

8. Sunum: Eğer sunum oluşturma beceriniz varsa, başkaları için sunumlar oluşturabilirsiniz.

9.Müzik Yapmak: Müzikal beceriniz var ise, farklı mekanlarda çalarak para kazanabilirsiniz. Birçok restoran haftanın bazı geceleri canlı müzik yapar, ve siz müziğinizle oradaki insanların bahşişlerinden yararlanabilirsiniz.

10. Danışmanlık: Bir takım alanlarda sahip olduğunuz herhangi beceri ve deneyimi, bir danışmanlık işi başlatmak için kullanabilirsiniz.

11. Özel Ders: Evinizin dışında bir özel ders verme işine başlayın. Matematik, ingilizce, ya da eğitim koçluğu gibi bir alanlarda uzmanlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

 

Ek iş İle ilgili ek iş arıyorum tanıtım yazımızda ilgili iş fırsatları sitesini sizlere tanıtmış bulunuyoruz. Tüm ziyaretçilerimize bol kazançlı günler dileklerimiz ile..

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al