Eğer Bir Networking Lideri Olsaydım

Eğer Bir Networking Lideri Olsaydım

Eğer ben bir Networking Lideri olsaydım, Kişisel sponsorluk yapmak için her gün birkaç saat yada haftada birkaç gün ayırırdım,  hiçbir mazeretin her gün yeni bir girişimci bulmamı engellemesine izin vermezdim. Her hafta evler de, otel ve toplantı salonlarında eğitim toplantıları düzenler, sponsorluğunu yaptığım kişilere yardımcı olmak guruplarını büyütmek için özel bir vakit ayırırdım. Yeni girişimcilerimin […]

Eğer ben bir Networking Lideri olsaydım, Kişisel sponsorluk yapmak için her gün birkaç saat yada haftada birkaç gün ayırırdım,  hiçbir mazeretin her gün yeni bir girişimci bulmamı engellemesine izin vermezdim.

Her hafta evler de, otel ve toplantı salonlarında eğitim toplantıları düzenler, sponsorluğunu yaptığım kişilere yardımcı olmak guruplarını büyütmek için özel bir vakit ayırırdım.

Yeni girişimcilerimin arkadaşlarının,komşularının sunulan olanakları görmelerini sağlayarak,onların heveslerini artırrıdım.Ama şimdi 3 gün, 5 gün, 1 ay sonra değil.

Kendi kişisel müşterime her hafta düzenli vakit ayırırdım,hiçbir zaman kişisel müşterisiz kalmazdım.Satmayı bırakırsam gurubum da bırakacağını görürdüm.Kendime ait bir müşteri listem olur ve her zaman onun la yetinmek yerine referanslarla genişletirdim.

Sponsorluğunu yaptığım girişimcime satış yapmayı öğretirdim, daha değil yada sonra yaparsın demez bir an önce başarılı olmasına katkıda bulunurdum. Müşteri listesini birlikte çıkarır,sonra aramasını söyler sonucun güzel olacağına inandırır ve cesaretlendirirdim.Bu eğitim başlangıcı vr liderliktir böylece güven hissi yükselecek ve daha üretken bir girişimci olacaktır.

Çok ürün yelpazesine sahipsem müşteriye ayda bir değil iki haftada bir ürün tanıtımı yapar ve ihtiyaçlarını karşılardım,böylelikle gündeminde kalırdım müşterinin.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Satış,ürün bilgisi, ödül verilmesi gibi temel taşları oluşturan toplantılar için düzenli ve yeterli vakit ayırırdım bunlar motivasyonun ve büyümenin önemli bir bölümünü oluşturur.

Çok uzak girişimcilerinizi belirli aralıklarda arayın yada ziyaret ederdim, onlara önemsendiklerini gösterir ve ilgilerini taze tutmayı sağlardım.

Bence bunlar bu günde yarında ve her zaman geçerliliğini koruyan şeylerdir. Bu noktalar,başarılı bir iş kurmanın temel taşlarıdır. Unutmayın yaşamımızın geri kalan kısmını gelecekte geçireceğiz. Demek ki geçmişe değil geleceğimize bakmamız gerekiyor. Elinizdeki ile yetinmek yerine uzana bileceğiniz zirvelere tırmanmaya başlayın.

Networking sistemiyle kendiniz için mümkün olan bir çok hayali ve gelecek güvencesini elde edebilirsiniz.iyi bir iş yapmak istiyorsanız gerekli basit kuralları izlediğiniz de ve tavsiyeleri yerine getirdiğiniz takdirde başarıya ulaşırsınız.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. eş… gibi çalış ne sigorta ne de başka bir güvence olmadan
    ayrılmak zorunda kalınca da senin emegin ve çalışman kinsenin umurunda olmasın.
    Bunun neresi güzel ben anlamıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al