Ece Erken’i Öfkeden Delirten Şarkı!

Ece Erken’i Öfkeden Delirten Şarkı!

Ünlü popçu Bengü, 5 yıldır birlikte olduğu Akın Altan‘la geçen Şubat’ta ayrılmıştı. İhanet yüzünden ilişkisini bitiren Bengü’nün yaşadıklarını söz yazarı arkadaşı Deniz Erten’e anlatarak, şarkı sipariş ettiği ortaya çıktı. Erten’in yazdığı ‘Kolay Gelsin’i ilk dinlediğinde gözyaşlarına hakim olamayan Bengü, şarkıyı Erdem Kınay‘ın ‘Proje 2’ isimli albümünde okumaya karar verdi. Bu şarkının en çok da Akın […]

Ünlü popçu Bengü, 5 yıldır birlikte olduğu Akın Altan‘la geçen Şubat’ta ayrılmıştı. İhanet yüzünden ilişkisini bitiren Bengü’nün yaşadıklarını söz yazarı arkadaşı Deniz Erten’e anlatarak, şarkı sipariş ettiği ortaya çıktı.

Erten’in yazdığı ‘Kolay Gelsin’i ilk dinlediğinde gözyaşlarına hakim olamayan Bengü, şarkıyı Erdem Kınay‘ın ‘Proje 2’ isimli albümünde okumaya karar verdi.

Bu şarkının en çok da Akın Altan’ın bir süredir beraber olduğu sunucu Ece Erken‘i kızdırdığı öğrenildi. Erken’in twitter’a ‘Şarkı reklamlarını başka konular üzerinden yapın’ sözlerini de bu yüzden yazdığı öne sürüldü.

“Kolay Gelsin”in sözleri şöyle: “Gizli, saklı gecelerde…

Yaktığınsa yalan dünyan. Aşk yasaklı hecelerde, Bende bittin, artık sen yan… Hem sözün, yüzün sahte, E hadi sana kolay gelsin.”

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli