Ebru Gündeş’in malvarlığına da el konuldu mu?

Ebru Gündeş’in malvarlığına da el konuldu mu?

Amerika’da yargılanan Reza Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş’in de varlıklarına el konuldu mu?

Siyasi ve politik noktada Ülkemize baskı yapmaya çalışan Amerika devleti, yargıya götürdüğü ve şu aşamada yargıladığı Reza Zarrab’ın mal varlığına el konulduğu açıklanmıştı. Kendisi ile birlikte 25 yakınının da mal varlıklarına el konulurken listede Reza Zarrab’ın kızı Alara da yer almakta.

Yargılama süreci başladığında Ebru Gündeş, Reza Zarrab’a boşanma davası açmıştı. Şimdi merak konusu olan şey ise Reza Zarrab’ın şarkıcı eşi Ebru Gündeş’in malvarlıklarına da el konulup konulmayacağı. Medeni Kanun’a göre evlilikte edinilmiş mallar karı koca arasında ortak sayılıyor.

Medyada yer alan iddialara göre Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’e aldığı hediyeler…

3 Milyon TL’ye ofis
800 Bin TL’ye yarış atı
520 Bin TL’ye BMW 7.60
1.5 Milyon TL’ye Aston Martin
26 Milyon TL’ye Kanlıca’da yalı
1.8 Milyon TL’ye Bodrum’da yazlık ve Tekne


İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hasan Yılmaz’ın talimatıyla ABD’nin İran’a yönelik ambargosunu deldiği iddiasıyla tutuklanan ve ilerleyen süreçte ‘tanık’ statüsüne geçen Türkiye ve İran vatandaşı iş adamı Reza Zarrab’ın ve yakınlarının mal varlıklarına el konuldu.

soL’dan Cem Boz’un haberine göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hasan Yılmaz’ın talimatıyla Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne gönderilen yazıda,

”Türkiye Cumhuriyeti’nin güvenliği, iç veya dış siyasal yararları bakımından gizli kalması gereken bilgileri yabancı devlet lehine siyasal ve askeri casusluk maksadıyla temin ettiği” gerekçesiyle Reza Zarrab’ın mal varlıklarına el koyma kararı verildiği belirtildi.

Ebru Gündeş Magazin Haberleri

Ebru Gündeş Evlilik Sırasında Karşılıklı Yapmış Oldukları Evlilik Sözleşmesi Sayesinde Mal Varlığına El Konulmadı

Rıza Zarrab’ın, Ebru Gündeş ile müşterek kızı Alara Sarraf’ın da aralarında bulunduğu 22 yakının mal varlıklarına el konulmasına ilişkin listede, resmi eşi Ebru Gündeş’in olmaması ise dikkat çekti.Listede olmamasının nedeninin, Gündeş’in evlendiği sırada Sarraf ile evlilik sözleşmesi yaptığı, kazançlarının ve mal varlıklarının ayrı olduğu, evliliklerinin de kağıt üzerinde devam etmesi nedeniyle el koyma kararı listesinde adının bulunmadığı belirtildi.

Kaynak: MedyaFaresi

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor