E-Ticaret Sektöründe Şirketlerin Dev Rekabeti

E-Ticaret Sektöründe Şirketlerin Dev Rekabeti

E-Ticaret Sektöründe Şirketlerin Dev Rekabeti büyük hızı ile devam ediyor. 25 Milyar doları aşan E-Ticaret sektörü büyük holdinglerin iştahını kabartmaya devam ederken farklı şirket ve kuruluşlar bu sektöre adım atmaya başladı. Fırsat sitelerinden özel alışveriş sitelerinin hızla yaygınlaştığı E-Ticaret dünyasında yeni trendlerin farklı yönleri büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bankaların güvenlik alt yapısı uluslar arası […]

E-Ticaret Sektöründe Şirketlerin Dev Rekabeti büyük hızı ile devam ediyor. 25 Milyar doları aşan E-Ticaret sektörü büyük holdinglerin iştahını kabartmaya devam ederken farklı şirket ve kuruluşlar bu sektöre adım atmaya başladı.

Fırsat sitelerinden özel alışveriş sitelerinin hızla yaygınlaştığı E-Ticaret dünyasında yeni trendlerin farklı yönleri büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bankaların güvenlik alt yapısı uluslar arası güvenlik sistemleri ile eşdeğer haline gelirken, Türk kullanıcıları da online alışverişe uyum sağladığı gözlenmektedir.

30 Milyon İnternet Kullanıcısından 5 Milyon kişi İnternetten Alışveriş yapmaya yatkın olduğu görülmektedir.

Firmalar, uzun yıllar Türkiye’deki büyük gruplar teknoloji işine uzak kaldılar. Ancak bu alandaki gelişim holdingleri de teknolojiye yatınm yapmaya itti. Öncelikle telekom ve altyapı yatırımlarına odaklanarak bu alanda faaliyet gösteren holdingler, sonrasında ise yeni açılımlar için bunlardan vazgeçtiler.

Türkiye’ye yeni yatırımlar gelmeye devam ederken;

Doğan Online yeni e-ticaret markası Daybuyday.com’u bir priva-te shopping sitesi olarak faaliyete geçirmişti. Kısa zaman içinde 1 milyonu aşkın üyeye ulaşan daybuyday, önümüzdeki dönemde 4 milyon üyeyi hedefliyor. Bunun dışında Doğan Online’nın internet sektöründe faaliyet gösteren dokuz şirketi bulunuyor.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bu şirketler, hepsiburada.com, daybuyday.com, altincicadde.com, evmanya.com, alisverissaati.com, ge-zisitesi.com, nesine.com, ekolay.com ve medyanet. Toplam çalışan sayısı binin üzerinde olan Doğan Online şirketlerinin yaklaşık 10 milyon kayıtlı üyesi bulunuyor. Aylık olarak da, 15.5 milyon civarında ziyaretçisi var.

Google SEO Uzmanı E-Ticaret Danışmanlığı ve Dijital Reklam Yönetimi

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al