Dünyanın Tüm Renkleri

Dünyanın Tüm Renkleri

Çağdaş Türk resminin önemli temsilcilerinden Asım İşler’in sergilenmemiş eserlerinden oluşan ‘Dünyanın Tüm Renkleri’ başlıklı resim sergisi Tatart Sanat ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleşen kokteylle sanatseverlerle buluştu. Serginin ev sahipliğini Asım İşler’in eşi Müjgan İşler kızı Şegan İşler ve Tatart Sanat ve Araştırma Merkezi’nin güzel ve zarif sahibesi Gizem Tatlıcı tarafından gerçekleştirildi. Cemiyet hayatının hanınmış isimlerinin yanı […]

Çağdaş Türk resminin önemli temsilcilerinden Asım İşler’in sergilenmemiş eserlerinden oluşan ‘Dünyanın Tüm Renkleri’ başlıklı resim sergisi Tatart Sanat ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleşen kokteylle sanatseverlerle buluştu.

Serginin ev sahipliğini Asım İşler’in eşi Müjgan İşler kızı Şegan İşler ve Tatart Sanat ve Araştırma Merkezi’nin güzel ve zarif sahibesi Gizem Tatlıcı tarafından gerçekleştirildi.

Cemiyet hayatının hanınmış isimlerinin yanı sıra sanatseverlerde sergiye ilgi gösterdi. Asım İşlerin kızı Şegan İşler sergiye gelen sanat severlere bu özel sergi ve eserler hakkında bilgiler vermeyi de ihmal etmedi. Sergide, sanatçının ‘Fantastik Senfoni’ ve son eseri ‘Dünyanın Tüm Renkleri’ adlı tabloları da yer alıyor.

Sergi 1 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında Maçka Tatart Sanat ve Araştırma Merkezi’nde sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al