Dünya’da Balayı Tatili İçin En Güzel Yerler

Dünya’da Balayı Tatili İçin En Güzel Yerler

Dünya’da Balayı Tatili İçin En Güzel Yerler Türkiye’de düğünlerini yapan çiftler özendikleri bir balayı tatiline çıkmak için çok önceden plan yapmaya başlarlar. Bazı çiftler balayı tatillerini yurtdışında beğendikleri ve görmek istedikleri yerlerde yaparlar. Yurtdışı turları ya da balayı otelleri gibi seçenekleri olan balayı tatilleri bir hayli ilgi görmektedir. Bu yazımızda Dünya’da balayı tatili için gidilecek […]

Dünya’da Balayı Tatili İçin En Güzel Yerler

Türkiye’de düğünlerini yapan çiftler özendikleri bir balayı tatiline çıkmak için çok önceden plan yapmaya başlarlar. Bazı çiftler balayı tatillerini yurtdışında beğendikleri ve görmek istedikleri yerlerde yaparlar. Yurtdışı turları ya da balayı otelleri gibi seçenekleri olan balayı tatilleri bir hayli ilgi görmektedir. Bu yazımızda Dünya’da balayı tatili için gidilecek en güzel yerleri yazacağız.

Maldivler: Her çiftin illa bir zamanlar hayallerini süsleyen balayı tatili Maldivlerdedir. Masmavi ve berrak denizi, balayı için dizayn edilen konaklama yerleri insanların çok ilgisini çekip büyük beğenisini toplamıştır. Maldivler Hint Okyanusu üzerinde bulunan bir çok adadan oluşmaktadır. Güneş yılın büyük bir bölümünde Maldivleri ısıtmaktadır. Bu da tatilcilerin oldukça beğenisini kazanmaktadır. Her mevsim Maldivler’e balayına gidilebilir. Mercan resifleri ve yüzlerce renkli canlı yaşamı doğasına güzellik katmaktadır.

Tayland: Her tür bütçeye göre tatil seçenekleri sunan Tayland, balayını yurtdışında yapacak olan balayı çiftleri için oldukça tercih edilmektedir. Tayland’ın gece hayatı, doğal güzellikleri, muhteşem denizi, farklı bir kültür ve yer görmek ve aynı zamanda eğlenmek isteyen balayı çiftleri için çok uygun bir yerdir.

Paris: Avrupa başkentleri arasında yer alan Paris, aynı zamanda aşk, romantizm gibi konularla bağdaştığı için balayı çiftlerinin hayallerini süslemektedir. Dünya’da en çok turist ziyaretini yer alan şehir olan Paris’de her kültürden insanla karşılaşmak mümkündür. Tarihi ve kültür gezilerini seven balayı çiftleri için Paris bulunmaz bir nimettir. Her sokağında ayrı bir tarih ve kültür bulunmaktadır.

Venedik: Venedik farklı yapısıyla, sokaklarında gondollarla gezilmesiyle çiftlerin romantizm yaşayacağı yerlerden bir tanesidir. Venedik aslında bir ada olmasıyla beraber bir çok adacık üzerine kurulmuş bir şehirdir. Bu gibi etkenlerden dolayı balayı çiftleri oldukça romantik bir tatil geçirebilir ve şehrin tadını çıkarabilir.

Bali: Endonezya’nın en bilinen adası konumundadır. Masmavi denizi bir çok canlıya ev sahipliği yapmaktadır. Dalışı seven ve deniz canlılarıyla ilgilen çiftler burayı tercih etmektedir. Aynı zamanda muhteşem plajları ve muhteşem doğası balayı çiftlerini çeken diğer konulardandır. Doğa yürüyüşü yapıp, denizin tadını çıkarabilirsiniz. Halkı da oldukça ilgili ve güler yüzlü olan bu adada tatil yapmak çok zevkli bir hale dönüşebilir.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli
Mobil Sürüme Geç