Dünya Starları Türk Tasarımcıları Tercih Ediyor

Dünya Starları Türk Tasarımcıları Tercih Ediyor

Kraliyet ailesinin sevdiği tasarımcılardan Bora Aksu ve Erdem Moralıoğlu. Cambridge Düşesi Kate Middleton Erdem Moralıoğlu’nun tasarımlarını kullanmakta.

Türk tasarımcılar dünya moda sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Kimi tasarımcılar prensesleri, kimi Hollywood yıldızlarını giydiriyor. Paris, Milano, Londra gibi modanın kalbinin attığı şehirlerde Türk rüzgarı esiyor. Bu makalemizde sozcu.com haber sitesinden edindiğimiz bilgilerden gurur duyduğumuz başarılı tasarımcılarımızı inceleyeceğiz.

Ünlü moda haftalarına katılan Hakan Yıldırım, Bora Aksu, Hüseyin Çağlayan, Zeynep Kartal ve Hakka Akkaya gibi başarılı tasarımcılarımızın dışında bir de yapmış olduğu ürünlerle gündemden düşmeyen Mery Mu, Sanayi 313, Les Benjamins gibi isimlerde bulunmakta.

Dünyaca Ünlü Türk Tasarımcılar

Kraliyet Ailesinin Türk Tasarımcıları İlgisi

Kraliyet ailesinin sevdiği tasarımcılardan Bora Aksu ve Erdem Moralıoğlu. Cambridge Düşesi Kate Middleton Erdem Moralıoğlu’nun tasarımlarını kullanmakta. Kraliçe 2. Elizabeth ise Bora Aksu’nun tasarımlarını kullanıyor. Bora Aksu yapmış olduğu harika tasarımları sebebiyle Elizabeth tarafından 2 kez saraya davet edilmiştir.

Lady Gaga Türk Tasarımcılardan Giyiniyor

Türk tasarımcılara karşı ilgisi olan starlardan Lady Gaga başta geliyor. Zeynep Kartal, Hakan Yıldırım ve Zeynep Tosun star için özel kıyafetler hazırlıyor. Zeynep Kartal Lady Gaga ile bizzat görüşüp isteklerini dinleyip ona göre tasarımlar yapmaya devam ediyor.

Londra'yı Sarsan Türk Tasarımcılar

Rihanna’da Türk Tasarımcı Tercih Ediyor

Hakan Yıldırım da yurt dışında oldukça çalışma yürütüyor. Madonna, Cindy Crawford, Emma Watson, Eva Herzigova, Paris Hilton ve Rihanna için tasarımlar yapıyor.

Jennıfer Lopez Konserlerinde Türk Tasarımlarını Tercih Ediyor

Jennıfer Lopez Konserlerinde Cengiz Abazoğlu’nun tasarımlarını tercih ediyor. Yurtdışında adından sıkça söz edilen Hüseyin Çağlayan ise Michelle Obama ve Katty Perry için tasarımlar hazırlıyor.

Prensesin Elinde Türk Tasarımı Çanta

Dünyaca Ünlü Türk Tasarımcılar 3

Kraliçe 2.Elizabeth’in torunu Prenses Beatrice basına elinde isminin baş harfinin yazılı olduğu Mery Mu tasarımı çanta ile görüntülenmişti. Tasarımının Güneş Mutlu’ya ait olduğu çanta daha sonrada birçok ünlü ismin elinde görülmüştür.


Bu konu hakkında daha detaylı bilgi kaynak için sozcu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

rus merhemi sipariş ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Flawless Brows Yüz Kaş Alma Epilasyon Aleti

Sponsor