Dr Mehmet Öz’ün Kızı Defne Öz 20 Kilo Nasıl Verdi?

Dr Mehmet Öz’ün Kızı Defne Öz 20 Kilo Nasıl Verdi?

Dünyaca ünlü Türk ve Amerika Kalp Cerrahı Uzmanı olan, Dr. Mehmet Öz sağlıklı yaşam ve beslenme konularında bir çok önemli noktaları tavsiye ederken, zayıflama noktasında da Akasya Tozu hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Konuyu Kızının 20 kilo vermesi ve bu kilo verme sürecinde kendisinin anlattıklarına yer veriyoruz. Peki Defne ÖZ Kimdir? 17 Şubat 86 tarihinde Amerika’da doğan Defne […]

Dünyaca ünlü Türk ve Amerika Kalp Cerrahı Uzmanı olan, Dr. Mehmet Öz sağlıklı yaşam ve beslenme konularında bir çok önemli noktaları tavsiye ederken, zayıflama noktasında da Akasya Tozu hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Konuyu Kızının 20 kilo vermesi ve bu kilo verme sürecinde kendisinin anlattıklarına yer veriyoruz.

Peki Defne ÖZ Kimdir?

17 Şubat 86 tarihinde Amerika’da doğan Defne Öz, Ünlü Kalp Cerrahı Dr. Mehmet ÖZ’ün kızıdır. Sunucu, Gazetecilik ve yazarlık yapmakta olup, halen Amerika’da yaşamaktadır.

Şimdi ise Genç Kızı Defne öz’den özel tiyoları Star TV ekranlarında etkili bir röportajda detayları aşağıda da yer verdiğimiz videoda şu bilgileri yer veriyor.

“Bu konularda uzman bir ailem var. Mükemmel bir bilgi ile yetiştirildim. Ancak bilgi tek başına yeterli olmuyor. Bu bilgiyi eyleme geçirmek önemli. Yemek yapmayı ve yemeyi çok seviyorum. Çok sağlıklı beslenmeme rağmen 90 kiloya ulaşmıştım. Çok fazla yiyor ve yemeyi seviyordum. Ancak, gördüm ki, yediklerim artık bana hükmediyor. “

Defne Öz’ün 4 Ana Başlık Altında Topladığı Zayıflama Diyet İksiri

  • Ağırlığınızın ons cinsinden yarısı kadar su tüketin.
  • Bir şey yemeden önce yaşınıza kadar saymak.
  • Yatmadan 3 saat önce yemeyi tamamen kesmek.
  • Porsiyonları küçültün.

Kilo verme sürecinde Dr. Mehmet Öz‘de kızına tam destek verdiği kızı tarafından büyük bir mutlulukla ifade ediyor. Röportajın tamamı konu altında yer verilmiştir.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor