Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Aşısı Hakkında

Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Aşısı Hakkında

Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Aşısı son yıllarda konuşulmaya başlandı. HCG Diyet Protokolü olarak tanımlanan ve halk arasında “zayıflama iğnesi” ya da “zayıflama aşısı” olarak bilinen bu yöntemle özellikle hamilelik sonrası alınan kiloları sağlıklı ve doğal şekilde geri verilmesine olanak sağlıyor. Yağ yakma özelliği ile de selülitleri ortadan kaldırma etkisine sahip bu yöntem, Dr. Gönül Ateşsaçan ile […]

Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Aşısı son yıllarda konuşulmaya başlandı. HCG Diyet Protokolü olarak tanımlanan ve halk arasında “zayıflama iğnesi” ya da “zayıflama aşısı” olarak bilinen bu yöntemle özellikle hamilelik sonrası alınan kiloları sağlıklı ve doğal şekilde geri verilmesine olanak sağlıyor.

Yağ yakma özelliği ile de selülitleri ortadan kaldırma etkisine sahip bu yöntem, Dr. Gönül Ateşsaçan ile 2014 yılında ülkemizde ciddi şekilde konuşulmaya başlandı.

Dr. Ateşsaçan internet sitesinde yer verdiği bu konuda ki yazı şu ifade ile tanımlanmış:

hCG hamilelik sırasında plasentadan salınan bir hormondur. İlk defa, fazla kiloya sahip olan kadınlarda kullanılmış ve başarı elde edilmiştir. Çok sayıda medikal çalışma göstermiştir ki HCG kullanım ile birlikte uygulanan düşük kalori diyeti ve egzersiz her gün ciddi şekilde yağ kaybını sağlamakta, doğal olarak vücut şekillenmesine ve sağlıklı olmaya yardım etmektedir. Hcg, zayıflama aşısı veya zayıflama iğnesi adlarıyla da bilinmektedir.

Peki hCG Diyet Protokolü Nedir ve Nasıl Çalışır?

HCG protokolü düşük kalorili diyetle birlikte uygulanan günlük enjeksiyonları kapsamaktadır. HCG protokolü istenmeyen yağların yıkımı yanı sıra, diyet yapan kişinin beslenme şeklinin düzenlenmesini sağlar. Böylelikle kilo kaybı için güvenli, doğal ve kalıcı çözüm sağlanmış sağlanmış olur.

HCG -HUMAN CHORIONIC GONADOTROPIN ; vücutta doğal yollar ile üretilen bir hormondur. Bebek ve anne için vücuttaki yağların yakılmasını ve enerji üretilmesini sağlar.Kilo kaybı için çok düşük miktarda bu HCG hormonu kullanılır.

HCG nin bu düşük dozdaki miktarı hamilelik ile ilgili hiçbir etkiye sahip değildir. Bu nedenle hem erkek hem de kadınlarda güvenle kullanılabilir

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bu protokol Yeni Bir Uygulama mıdır?

Hayır. Bu yeni bir protokol değildir ve Avrupa ve Amerika’da on yıllardır kullanılmaktadır.

Zayıflama Aşısı Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Noktalar

HCG diyet protokolü ile ilgili olarak yapılan araştırmalar göstermiştir ki, bu diyet sırasında kaybedilen kilolar, vücutta istenmeyen yağların bulunduğu bölgede olmakta, kas ya da doku kaybına sebep olmamaktadır.

Bu diyet sırasında istenmeyen bölgedeki yağlar yıkılırken, yiyeceklerle alınan tüm faydalı besin maddeleri uygun şekilde kullanılabilmektedir.

dr-gonul-atessacan-logo-316x88Bu nedenle de diyet yapan kişi kendini sağlıklı hissetmekte, kilo verdikçe de mutlu olmaktadır.

Kaynak :  Dr. Gönül Ateşsaçan

Zayıflama iğnesi ya da diğer bir tanımla zayıflama aşısı olarak bilinen bu zayıflama yöntemi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve uygulamak için mutlaka alanında uzman bir doktordan bilgi almalı, uygunluğunuz saptanmalıdır.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al