Doğallığın Çarpıcılığı iç çamaşırı Büyüleyici Etkisiyle Buluşuyor

Doğallığın Çarpıcılığı iç çamaşırı Büyüleyici Etkisiyle Buluşuyor

Bu sezonda özellikle 2016 yaz ve 2017 yılları yeni trend iç giyim modasında özellikle ileri gelen markaların iç çamaşırı modelleri yoğunluklu olarak bahar ve yaz sezonuna uygun ve taze, capcanlı tonlardan oluşuyor. Somon, kırmızı, sarı, su yeşili ve mavi tasarımlarda en sık kullanılan renklerden yalnızca birkaçı. Bunların aksine nude tonlar ve klasik renkler de bu […]

Bu sezonda özellikle 2016 yaz ve 2017 yılları yeni trend iç giyim modasında özellikle ileri gelen markaların iç çamaşırı modelleri yoğunluklu olarak bahar ve yaz sezonuna uygun ve taze, capcanlı tonlardan oluşuyor.

Somon, kırmızı, sarı, su yeşili ve mavi tasarımlarda en sık kullanılan renklerden yalnızca birkaçı. Bunların aksine nude tonlar ve klasik renkler de bu sezonun trendleri arasındaki yerini koruyor.

Son zamanlarda hemen hemen her markanın vitrininde gördüğümüz üzere rahat ve şık spor iç giyim tasarımları terletmeyen kumaşlar, rahatlık sağlayan dokuları ve farklı modelleri ile özellikle yaz mevsimi için inanılmaz konfor sağlayan tasarımlardan oluşuyor.

2016 İç Çamaşırı Modelleri Matching
2016 İç Çamaşırı Modelleri Matching

2016 iç çamaşırı modelleri özellikle tül ve dantel detaylarının ön planda olduğu, ip ve askıların sıklıkla kullanıldığı bir dönem ve şeffaflığın ve açıklığın göz önünde olduğu kıyafetlerde çamaşırların kıyafetleri süslediği bu zamanda özellikle kıyafetlerden çıkan askıların ve detayların sergilenmesinin şıklığı sağladığını gösteriyor.

Yaratıcı ve seksi detayların özellikle yaz aylarında tercih edilir olduğu bu sıralarda iç çamaşırı modelleri iddialı bir etki yaratıyor.

Bu yüzden sıradan modeller yerine doğallıktan yana detayları daha fazla olan modeller tercih edilenler arasında.

2016 iç giyim yeni trend model ve markaları farklı koleksiyonları ile kadin.info adresinde paylaşılmaya devam ediyor.

Pul, taş, payet, pırıltı gibi detayların önemini yitirdiği iç çamaşırı modelleri özellikle sadeliğin şıklığını yansıtan ve doğal görünümün cazibesini ortaya koymayı amaçlayan tasarımları ile her türlü fazla detay ve süsten uzak modelleri ön plana koyuyor. Bu doğal görünüş ile hedef öz güveni arttırmak ve yapay güzellikten uzaklaştırmakla beraber doğallığın da seksi ve etkileyici yönlerini ortaya koymak.

Çarpıcı dantel detayları ve doğal, capcanlı tonlarıyla bu sezonun iç çamaşır modelleri kesinlikle vitrinlerdeki yerlerini alırken zarif, çarpıcı ve seksi görünüşlerinden ödün vermeyen bayanların hoşuna gideceği gibi sportif ve rahatlığa özen gösteren bayanların da ilgisini çekiyor ve bu sezona ait tasarımlar ister seksi ister sportif her tarz ve her yaştan bayana hitap ediyor.

ic-camasiri-modelleri-2016-2

Sırf bu yönüyle bile daha dikkat çekici ve etkileyici olan iç giyim modelleri kesinlikle derin izler bırakacak ve doğallığı etnik detaylarıyla ortaya koyacağa benziyor.

Özellikle erkekleri kışkırtan yeni koleksiyon iç çamaşır modelleri de bu yılın en çok tercih edilen koleksiyonları arasında yerini alıyor.

kiskirtici-ic-camasiri-modelleri

Kendisiyle barışık olmayı ve doğal seksiliği özelleştiren bu sezonda vitrinlere bakmayı kesinlikle unutmayın!

Kadın sitemizin Moda kategorisi altında yer alan İç Giyim bölümünde bu yazımıza yer vermiş bulunuyoruz. İç Giyim marka ve modeller ile ilgili yorumlarınızı konu altından bizlere iletebilir, soru, öneri ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli