Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir?

Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir?

Kadınların oldukça fazla önemsediği problemlerden birisi küçük göğüslerdir. Doğal göğüs büyütme yöntemleri… Dik bir göğüse sahip olmak için önemli tavsiyeler.

Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir?

Kadınların oldukça fazla önemsediği problemlerden birisi küçük göğüslerdir. Bu durumda olan kadınlar doğal göğüs büyüten yöntemler nedir şeklinde araştırmalar yaparak ameliyatsız çözümler ararlar. Daha iri ve diri göğüslere sahip olmanın yolu bazı uygulamalardan geçmektedir.

Spor bu konuda harika bir çözümdür. Ancak beslenmeye ve kozmetiğe bakan bazı uygulamalarla desteklenmelidir. En başta şınav çekmek sıkı ve diri göğüsler için harika bir çözümdür. Besleyici ve sıkılaştırıcı yağlar ile çeşitli kremler bu hareketleri destekleyici mahiyettedir. Örneğin mersin yağı bu konudaki ünü ile bilinmektedir. Buz yardımıyla göğüslere zaman zaman masaj yapmak da doğal büyütme yöntemlerinden birisidir. Soğuk, molekülleri (kasları) sıkılaştırır.

O Zaman Ne Yapmalı?

Eller göğüslere konularak dik bir açıyla canı yakmayacak şekilde bastırılarak itilir. Zaman içerisinde bu, bir alışkanlık haline getirilerek tekrarlanır. Bu yöntem sıkılaşmayı artıracaktır. Bir süre bu şekilde sıkılaştırma yapıldıktan sonra göğüs büyütmeye yarayan ancak kimyasal içermeyen kremler aktarlardan bulunabilir. Bununla birlikte Yoga’dan faydalanılabilir. Bunun için illa bir Yogi eşliğinde bir spor merkezine gitmek gerekmez. Günümüz kadınlarının doğal göğüs büyüten yöntemler nelerdir sorusunun bir yanıtı olarak Yoga dilinde “Tibet Gençlik Pınarı” denilen hareketler Youtube’dan ya da Google’dan yapılacak araştırmalar sonucu izlenip yapılmalıdır. Öte yandan bolca bitki çayı tüketmek bu konuda tamamlayıcı bir unsurdur. Bitki çayları hormonları tetikler.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

Büyütmenin Medikal ve Fiziksel Yönü

Göğsün neden küçük olduğu konusunda doktora müracaat edilerek hormon testi istenebilir. Hormonları harekete geçirmeyen sebep sorgulanabilir. Fiziksel yöntemlere devam edecek olursak eller marifetiyle göğüslerin ovulması doğal göğüs büyüten yöntemler nelerdir sorusunun yanıtları arasındadır. Ancak sarkma riskine karşı yukarıda belirtilen sıkılaştırma hareketlerinin yapılması oldukça önemlidir.

Öte yandan ısırgan otu çayı göğüs büyütücü etkiye sahiptir. Bu çay östrojen hormonu salgılatmakta, göğüsleri büyütmeye yardımcı olan ekonomik bir çözümdür. 1 su bardağı kaynatılan suya 1 tatlı kaşığı kuru ısırgan otu ilave edilip 5 dakika demlenir. Hazır hale gelen ısırgan otu çayı Süzülerek içilir. Günde 1 fincan içilmelidir. Karar verilen zamanlarda sabah veya akşam içilebilir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al