Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir

Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir

Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir? Kadınların büyük bir kısmı dolgun göğüsler arzu etse de cerrahi operasyondan kaçınmaktadır. Bu da kadınların çareyi doğal yöntemlerde aramasına neden olur. Dolgun göğüsler, daha kadınsı bir hat çizer. Bu da birçok kadın için vazgeçilmez bir görüntü haline gelir. Sırf bu konu yüzünden özgüvenini kaybetmiş olan kadınlar dahi mevcuttur. O nedenle […]

Doğal Göğüs Büyüten Yöntemler Nelerdir?

Kadınların büyük bir kısmı dolgun göğüsler arzu etse de cerrahi operasyondan kaçınmaktadır. Bu da kadınların çareyi doğal yöntemlerde aramasına neden olur. Dolgun göğüsler, daha kadınsı bir hat çizer. Bu da birçok kadın için vazgeçilmez bir görüntü haline gelir. Sırf bu konu yüzünden özgüvenini kaybetmiş olan kadınlar dahi mevcuttur. O nedenle doğal göğüs büyütme yöntemleri büyük önem taşımaktadır.

Doğal Göğüs Büyüten Yöntemlerin Avantajları Nelerdir?

Ameliyatsız göğüs büyütme yöntemlerinin birçok avantajı vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Deride kesi izi oluşmaz.
  • Maliyeti, ameliyatlı göğüs büyütme operasyonlarına göre daha uygundur.
  • Kısa sürede sonuç verir.
  • İşlem sonrası aynı gün normal yaşantıya dönmek mümkün olur.
  • Evde uygulanabilecek doğal yöntemler de mevcuttur.

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

  • Aquafilling Uygulaması

Göğüs büyütme yöntemlerinin başında Aquafilling yöntemi gelmektedir. Bu uygulamada hastanın göğüslerine özel bir madde enjekte edilir. İşlem, yaklaşık 45 – 60 dakika kadar sürer. İşlemden sonra günlük hayat dönmek mümkün olur. Uygulama sırasında hastaya enjekte edilen maddenin özelliklerine göre kalıcılık süresinde farklılıklar olabilir. Ortalama birkaç yıl kalıcılık sağlar. İşlem sırasında kullanılan dolgu malzemesinin miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

  • Egzersiz İle Göğüs Büyütme

Egzersiz yaparak da göğüs büyütmek mümkün olabilmektedir. Göğüsler, yağ ve beze dokularından meydana gelen yapılardır. Bu da fiziksel aktivitenin göğüs büyüklüğünü etkileyebileceği anlamına gelir. Egzersiz ile göğüs büyütme işlemin göğüslerin direkt olarak büyümesi hayal edilmemelidir. Bu aktiviteler prektoral kas gruplarının çalışmasında etkilidir. Zamanla gelişen bu kaslar göğüslerin daha dik ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Egzersiz ile göğüs büyütme işlemi, etkileyici bir sonuç sunmasa da daha iyi görünmeyi sağlar. Ayrıca tamamen doğal olduğu için herhangi bir yan etkisi olmaz. Prektoral kas grubunu çalıştıracak hareketlerin başında Wall-up hareketi gelir. Bu hareket, ayakta şınav şeklinde olur. Duvara doğru dönülür ve ayaklar omuz genişliğinde açılır. Kollar dirseklerden kırılarak avuç içleri duvara yaslanır ve tekrar geri gelinir. Her harekette 10 saniye avuç içleri duvarda beklemek gerekir. Hareketi 5 defa tekrarlamak gerekir.

  • Masaj İle Göğüs Büyütme

Prolaktin hormonu, yeterince salgılandığı takdirde göğüslerin büyümesinde etkili olur. Bunun için düzenli şekilde masaj yapılması ve fitoöstrojen içeren yiyecekler tüketilmesi gerekir. Böylece normalden daha dolgun göğüslere sahip olmak mümkün hale gelir. Ancak unutulmaması gereken en önemli konu, bu masajların muhakkak düzenli yapılması gerektiğidir. Göğüslere uygulanması gereken masaj her gün tekrar edilmelidir. Masaj sayesinde kan dolaşımının hızında da bir artma olur. Böylece göğüslerdeki dolgunluk ve hacim artar.

Göğüslerin büyümesinde etkili olan masaj yöntemleri şunlardır; reiki masajı, chi masajı, meme fırçalama tekniği, yağ transferi masajı, lenf drenaj masajı, feng shui göğüs masajı. Bu yöntemler doğru ve düzenli şekilde uygulandığında göğüslerdeki dolgunluk ve hacim artacaktır.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al