• DOLAR
  3,8351
  % -0,09
 • EURO
  4,5185
  % 0,02
 • ALTIN
  153,9639
  % 0,05
 • BIST
  107.921
  % 1,38
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, bilgimizi arttırmak, tecrübe edinmek, öğrenmek, gelişmek anlamında destekleyicidir. Yenilik arzumuz yüksektir. Dünyayı tanımak, gezmek, görmek isteriz. Sıradanlık canımızı sıkar. Hayatın eğlenceli ve keyifli yanlarını keşfetmek isteriz.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, iş veya özel hayatınızla ilgili konularda sürpriz bir karar vermeye, aklınıza eseni yapmanıza neden olabilir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Düşünülmeden, üzerinde incelemeden verilecek kararlar daha sonra pişmanlık yaratabilir. İyice emin olmalıyız. İncelemeliyiz.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü baskı, kurallar, sorunlardan kaçmamıza neden olur. Herkes kendince bir şeylerden uzaklaşmak istiyor. Bu gayet doğaldır. Çünkü hayat yoruyor bedenlerimizi ve ruhumuzu. İşte sizler de bu etki altında, olur veya olmazlarını düşünmeden bir ilişkiye, bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz. Bir yolculuğa çıkabilir, gözlerden uzak kalabilirsiniz. Kimileri, kısa bir süreliğine şehir dışına çıkarak farklı bir şeyler yaşamak isteyebilir. Peki, bütün bunlar uzun süreli bir çözüm olur mu, devamı gelir mi? diyelim yaptık, kalıcı olur mu? Genelde hayır. Bizim kısa soluklu bu kaçış özlemimiz belli bir zaman dilimi olarak görülmeli, kendimizi kaptırmamalı, ayarımızı bilmeliyiz. Her şeyin farkında olursak, yanılmayız. Sorun çıkmaz da çıkmaz.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, yatırım-para-kredi-miras yoluyla kazanç elde etme arzumuzdur. Bir şeye yatırım yapmışsızdır, onun değer kazanmasını isteriz. Eşimizin hukuki bir davası vardır. Onu kazanıp para elde etmek isteriz. Bir ev almayı düşünüyoruzdur, uygun bir kredi almak isteyebiliriz. Evimizi satmak istiyoruzdur. En iyi fiyata gitsin isteriz. Bizim için önemli olan, çıkarlarımıza uygun gelişmelerin yaşanmasıdır.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, her şeyden kolayca vazgeçmemize, farklı bir yol arayışımıza, artık elimizde olmayan ve bizi sıkıntıya sokan ne varsa kurtulmak istememize yol açar. Eğer bir alternatifiniz yoksa, lütfen dolduruşa gelmeyiniz. Unutmayalım, Merkür geri hareket dönemindeyiz.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü başkalarıyla hem maddi hem de manevi anlamda ilişkimizi dikkatle gözden geçirmemiz gereken zamandır. Bir anda verilen kararlar, kurulan ilişkiler nasıl yanlışsa, problemler olduğu halde iyi niyetle sürdürülen beraberliklerde hayal kırıklığı yaratıcı olabilir. Bir borcun altına imza atmak, birisine güvenip bir işe kalkışmak, bizim için gayet önemli olan konuları herkesle paylaşmak bu görünüm altında doğru olmaz. Çıkarlarımızı akıllıca gözden geçirmek, bilinçli bir yol izlemek gerekir. Ayrıca bir borcu bitireyim derken, başka bir borcun altına girmek de sakıncalıdır. Birlikte olduğunuz kişilerin size karşı ne kadar dürüst olduklarını bilmemizde fayda var. Bankalarla alakalı işler, yolculuklar, karşınıza çıkan kişiler, verilen sözlere çok dikkat etmeliyiz.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, bir ilişkide eğer istenirse, her iki taraf ortak bir noktada buluşabilir. Eğer amaç, ilişkinin devamı ve geleceği ise, burada herkese sorumluluk düşer. Güçlü beraberliklerde bunu sağlamak kolaydır. Ancak problemli bir ilişkide partnerin buna yanaşmaması mümkündür. Böyle durumlarda karşılıklı konuşmak faydalıdır.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, hızlı kararlar vermenize, artık yeter diyerek girişimde bulunmanıza yol açabilir. Ancak benim tavsiyem, baskılar altında düşünmeden, üzerinde incelemede bulunmadan anlık refleks hareketlerde bulunmamanızdır. Çünkü Merkür geri hareket döneminde verilen acil kararlar, daha sonra sorun yaratabilir.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü ilişkide güven, sorumluluk, paylaşım olguları gibi, birbirinizin fikirlerine, özgürlüğüne olan saygı da önemlidir. Bunlara gerçekçi bakmalısınız. İş hayatında ideallerimiz nedir, bunları akıllıca ele alacağız. Görünenle yetinmeyip, ileride ne olabilir, neler yaşanabilir diyerek ayağımızı sağlam bir temel üzerine oturtacağız. Evlilik, boşanma, iş ortaklığı gibi konularda söz verme zamanı değil.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, arzu ettiğimiz bir işe vea hayata duyulan özlemin işaretçisidir. Geçmişi hatırlarız. Bugünle kıyaslarız. Para kazanmak, özgür olmak, gönlümüzce yaşamak isteriz. Mecburiyetler bizi yorar. Sağlıklı yaşam, verimli bir iş, güvenli bir ortam için neler yapabileceğimizi düşünürüz. Karşımıza fırsatlar çıksın ve rahatlayalım isteğimiz bir hayli yoğundur.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, iş hayatımız başta olmak üzere, sorunları bir an önce çözümlemek için bizi itekliyor. Değişim arzusu yüreğimizde öylesine yoğun ki, artık işlemeyen ne varsa onu geride bırakarak yol almaktan yanayız. Ancak Merkür geriliyor. Yenilik veya değişiklikleri tekrar bir düşünmemiz gerekiyor.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü bilmediğiniz yollara sapmamak, araştırmak, incelemek, öyle karar vermek gerekir. Hiçbir şey için, net bir görüş elde etmemiz kolay olmayabilir. Bazen gereğinden fazla her şeyi büyütebiliriz bazen de gerektiği halde görmezden gelebiliriz. Ancak şu var ki, sağlığımız, beraberliğimiz, alışkanlıklarımız, geleceğimiz çok önemli. Kibarlık, iyimserlik, şefkat duygusu sizin yapınızda her zaman mevcuttur. Fakat bir yandan da yanılma payı bırakmanız, nedir, ne değildir diye düşünmemiz yararlıdır. Eğer bir yolculuk, bir iş veya başkalarıyla alakalı bir durumu halletmek, yerli yerine koymak istiyorsanız birkaç gün boyunca iyice düşünün. Hemen karar vermeyin. Biraz dinlenin, şöyle bir rahatlayın, iç sesinizi bir dinleyin, ileriyi düşünün. Böylece kendinizle alakalı doğru bir karar verebilirsiniz. Karışık duygular altında ezilmemiş olursunuz. Bir de lütfen gereğinden fazla hiçbir şeyi yüklenmeyin.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, içimizden geldiği gibi özgürce yaşama arzumuzdur. Kendimize göre bir gelecek kurmak, bütün sıkıntıları geride bırakıp yeni bir sayfa açmak isteriz. Bu görünüm bize kuvvet kazandırır ve inandığımız yolda ilerlememiz için teşvik eder, fırsatlar getirir, güven verir.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, yaydan fırlamış ok misali bizi hızlı bir değişime itiyor. İçimizden geleni, geldiği gibi ifade edebiliriz. Ne olacaksa olsun diyebiliriz. Yenilenme ihtiyacımız nedeniyle yaptıklarımızı birileri onaylamasa da umurumuzda olmayabilir. Bu hayat benim ve istediğim gibi yaşamak da hakkım diyerek yola devran olabiliriz. Ancak unutmayalım. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Her şeye bir daha bakmak, üzerinde düşünmek vaktidir.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, hayatın güzelliklerini, keyfini çıkarmaktan yanayız. Olabilir, gerçekleşebilir hayallerimizin peşinden koşmaktan yanayız. Kolayca ele geçirilmeyeni, sorgusuz sualsiz olanı elde etmek istiyoruz. Yeteri kadar karmaşık olan bu dünyada, bizi rahatlatacak bir aşkın, heyecanın, deneyimin, güzelliğin peşinden gitmek niyetindeyiz. Ancak şu var ki, aklımızın da başımızda olması gerekiyor. Evet, hakkımız tabii ki isteyeceğiz. Fakat gerçekçi olmayı da ihmal etmeyeceğiz. Bu görünüm altında aşkı, yatırımları, ortaklıkları, parayı, bize verilen sözleri mutlaka gözden geçireceğiz. Olmasını istediğimizden çok, olan bitene bakacağız.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, yaşadığımız yerden uzaklaşma arzumuzdur. Bizi kısıtlayan, yoran veya zorlayan ne varsa onu geride bırakmak isteriz. Ailemiz, ülkümüz, sahip olduğumuz değerlerimiz kıymetlidir. Güvenmediğimiz insanlara mesafe koyarız. Dost gibi görünen ancak hiç de öyle olmayan insanlara çizgi çekeriz. Bizim için artık geçmiş değil, gelecek önemlidir.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, bizi baskı altında tutan ve kendimizi birilerinin esiri gibi hissetmemize neden olan her şeyden kurtulma arzumuzun göstergesi. Eski borçlar veya yenileri, eski ilişki sorunları veya ailevi meseleler, evimizle ilgili pürüzleri bir an önce hızlıca halletmek taraflısıyız. Ancak geri hareket dönemindeyiz. Sakin ve bilinçli şekilde duruma bakmak gerekiyor.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü, ailevi ve özel ilişkilerimizle alakalı meseleler üzerinde geleceğimizi düşünerek hareket etmemiz, kararlarımızı buna göre ele almamız gereken günlerdeyiz. Evimizi ilgilendiren konularda da, ilerisini hesap etmemizde yarar var. Bazen insan sürekli incelemekten, her şeyi hesap etmekten yoruluyor. Bazen kontrol etmek yerine, oluruna bırakmak istiyor her şeyi. Fakat bu enerji altında bunu yapmak bize yarar mı, zarar mı getirir diye bakmalıyız. Birbirimizin özgürlüklerine saygı duyarken, güven unsurunu da gözetmemiz lazım. Eğer kafamızda soru işaretleri varsa, tabii ki eşimizi, sevgilimizi, evladımızı koruyacağız, kollayacağız. Maceraya sürüklenmeyeceğiz. Fakat her şeyi de olumsuz, gereğinde fazla inceleyici, sürekli altında bir şeyler arayıcı tarzda ele almayacağız.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, uzaklara gitmek, kendimize gelmek, farklı bir yerde yaşamak özlemimizdir. Kısa bir yolculuk yapabiliriz. Birileriyle görüşebiliriz. Bu moral duygumuz üzerinde olumlu bir tesir yaratır. Çevre değişikliği, dostlarla bir arada olmak hoşumuza gider. Güzel bir dünya düşleriz. Negatif ruhlu insanlardan uzak dururuz.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, ortaklık-evlilik-iş sözleşmesi-yenilik-yasal davalarımızla ilgili konularda hızlı bir biçimde karar almamıza neden olur. Oysaki geri hareket döneminde her şeyin dikkatli şekilde ele alınması gerekiyor. Bir şeyler yerine oturmuyor, umduğumuz gibi gitmiyor diye, aceleyle atılan yeni bir adım yanlış olabilir.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, hayatın güzelliklerini yaşamaktan yanayız. Yeni bir şeyler yaşayıp eskiyi unutmak niyetindeyiz. Ne kimseyle rakibiz ne dünya ile kavgalıyız. Bu görünüm gerçekleri görmezden gelmemize veya güzel olan bir şeyden şüphe duymamıza neden olabilir. Biz, hem kendimize, ilişkilerimize önem vereceğiz hem de karşımıza çıkan kişilere, durumumuza gerçekçi bakacağız. Birkaç gün boyunca bastığımız adıma dikkat edeceğiz.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatında ve toplumsal yaşamda kendimizi güçlü görme arzumuzdur. Kazanmak isteriz. Rahat yaşamayı arzularız. Buna göre planlar yaparız.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, sevmek, sevilmek arzumuz yoğundur. Kimi Akrepler acele bir kararlar bebek sahibi olmak isteyebilir. Peki bunun için uygun bir zaman mı? Buna bakmak gerekiyor. İş hayatımızda da böyle hızlı hareket etmeye çalışırız. Para o denli önemlidir ki, biraz daha fazla kazanmak için önümüze çıkan bir teklifi apansız bir şekilde kabul bile edebiliriz. Ancak unutmayalım. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Lütfen iyice düşünün olur mu?

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü bilinçli olmamız gerektiğini işaret ediyor. Amacımız, doğru bir yatırım ve kazandırıcı bir iş, uzun vadeli bir ilişki ise, mutlaka geleceğimizi düşünerek hareket etmemiz lazım. İyi niyetin dozunu ayarlamak, hayallerimizin gerçekleşebilir olanına bakmak lazım. Şuradan şu gelir diyerek farazi hesaplarla riskli işlere kalkışmamak gerekiyor. Harcamaların da bu anlamda tedbirli yapılmasında yarar var. Venüs Yay burcunda istemeden de olsa kişiye coşkunluk verir. Tabii ki hoş bir etki durabilir. Fakat sonuç önemlidir. Yaratıcı düşüneceğiz, abartmayacağız. Özellikle aşk hayatımız ve maddi konularda buna özen göstereceğiz.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, özgür seçimlerde bulunma isteğimizdir. Yaratıcı tarzda çalışmaların, yeniliklerin, girişimlerin işaretçisidir. Hevesliyizdir. Her şey güzel olacak iyimserliği üzerimizde hakimdir.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, en ufak bir sorun olduğunda tepki gösteririz. Sabırsız davranırız. Özgürlük kanımızın son zerresine kadar sinmiştir. Aşkla büyümek, hayatın tüm zevklerinden yararlanmak arzumuz yoğundur. Buna birileri karşı çıkmış veya bizi eleştirmiş pek de umurumuzda olmaz. Ancak geri hareket döneminde biraz sakin olmak, verilen kararlara dikkat etmek gerekiyor.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, neye önem veriyorsak, onu elde etmekten, yaşamaktan yanayız. Ancak gerçekçi olmalıyız. Abartılı bir iyimserlik, hayalcilik bir anda yanlış bir ilişkiye, ailevi ve evimizle alakalı konularda abartılı bir karar vermemize neden olabilir. Dağılmayacağız. Etrafımızdaki gelişmeleri bilinçli şekilde takip edeceğiz.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar 3 Aralık saat 18:47 İkizler burcunda oluşacak Dolunay, günlük hayatımızda hangi işlere öncelik vermemiz, çalışma şartlarımızı gözden geçirmemiz, sağlığımızı önemsememiz gerektiğini vurguluyor. Dolunayın yöneticisi Merkür-Yay burcunda geriliyor. Zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Mesai arkadaşlarınızın düşüncelerine, kişiliklerine tabii ki saygı duyarız. Ancak tartışma, huzursuzluk veya mesafe koyamamak nedeniyle yaşanacak sıkıntılara dikkat edin. Kendinize özen gösterin. Siz de aynı şekilde davranın.

Bu Dolunayda sırlarınızı iyi koruyun. Bağımlılık verici maddelere karşı dikkatli olun. Sigortasız çalışmayın. Bazı işleri yetiştirmekte zorlanmalar veya yanlışlıklar olabilir. Vaktinde yetiştiremezsiniz veya dalgınlık sonucu yanlışlar yapabilirsiniz. Kontrol etmeyi unutmayın. Merkür geri hareket dönemi bu anlamda olumludur. Eğer kendinizde stres, uyku bozukluğu, panik atak gibi rahatsızlıklar hissediyorsanız bir doktora görünün. Sistemli yaşayın, zorlu diyetlerden kaçının. Dolunayın oluştuğu bugün Jüpiter-Neptün görünümü gerçekleşiyor. Bu sizin için gayet olumludur. Hedefinize azim ve kararlılıkla ulaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde manevi yönde destek alırsınız. Yeni iş projeleri gelebilir. Eğitim verebilirsiniz. Karşınıza iyi fırsatlar, teklifler çıkabilir. Bu Dolunayda yukarıda da izah ettiğim gibi işlerinizi düzenli takibini yapın, sağlığınızı ihmal etmeyin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

3 Aralık (saat 10:34)-23 Aralık (saat 04:51) tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür etkisinde, zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

Tüm burçlar için önemli Not: Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 27 Kasım itibariyle etkili olmaya başlar.Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 30 Aralık kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, moral ve motivasyon gücümüzü yükseltir. Hem toplumsal yaşamda hem de özel hayatımızda güzel gelişmeler yaşanır.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, hedefimizi gerçekleştirmek, hızlıca yürürlüğe koymak anlamında hem iletişim hem eylem olarak bizi itekleyicidir. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Enine boyuna düşünülmesinde yarar vardır.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünümü hayatın zorluklarından uzak durma arzumuzu işaret ediyor. Bu bize fazladan para harcatabilir. Venüs-Yay burcunda zevk verir, coşku yaratır, heveslendirir. İnsan bir şey düşünmek, planlamak istemez. Öyle bırakır kendini hayata. Neptün de aynı şekilde rahatlatır, hesap kitap yaptırmaz insana. Fakat biz, gücümüzü aşıyor mu, daha sonra problem yaratır mı, bizi zorlar mı diye bakmayı ihmal etmeyelim.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 01:57 Güneş-Kuzey düğüm görünümü, yeniliklere açık olmanın, farklı bir şeyler denemenin, mevcut sorunlara çözüm bulmanın işaretçisidir.

Saat 12:30 Merkür-Uranüs görünümü, geri hareketle örtüştüğü için mesleki ve parasal konularda hızlı düşünüp hızlı kararlar vermenin yanlış olacağını, üzerinde mutlaka düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Aksi takdirde, risk almış oluruz, zorlanırız.

Saat 16:47 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, insan hayallerin peşinden gider. Ancak dikkatli olmak gerekir. Bir proje, bir ilişki, bir teklif karşımıza çıksa bile gözümüzü dört açmalıyız. Güven çok önemli. Aklımız başımızda olmalıdır.

Günün güzellikleri bizlerden yana olsun. Gerçek sevgiye her dem selam olsun. Kalben en güzel dileklerimle,