Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Detoks Bandı Kullanıcı Yorumları

Cilt Bakımı

Detoks Bandı Kullanıcı Yorumları

Detoks Bandı Kullanıcı yorumları sayfasına hoşgeldiniz. Detoks Bandı sayfamızda, detoks bandı kullananların yorumlarına yer vereceğiz. Sitemizin alt bölümünde yorumlar kısmında detoks bandı ile ilglili şikayet, öneri, talep ve memnuniyetinizi bildirebilirsiniz.

Tüm yorumlar tarafsız olarak diğer ürün yorumlarında olduğu gibi yayınlanacaktır.

 

Ürünle ilgili tekrar altını çizerek belirtiğimiz bir nokta var ki o da ürünlerin orjinalliği konusudur. Lütfen Detoks Bandı Siparişlerinizi orjinal ürün satan firmalardan yapınz.

Detoks Bandı Yorumları sayfamızda Kullanımı ile ilgili kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Detoks Bantlarını ayağınızın üç önemli bölgesinde kullanabilirsiniz. Ayak parmakları, topuklar ve merkez bölgesi. Gece yatmadan önce ayak temizliğinizi yaptıktan sonra ayak patchlerini bu üç bölgeden dilediğinize yapıştırın. Beş ila on iki saat aralığında ayağınızda kalması gereken bu bantları ayağınızdan çıkardığınızda gördüklerinize inanamayacaksınız!…

Yazının Devamı için
Advertisement
Şunlara da göz kırp...

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

4 Comments

4 Yorumlar

 1. Murat Algül

  7 Mart 2015 at 15:29

  Halk Tv’den ilk bir paket istedik.Memnun kaldık fakat ikinci parti siparişte alakasız ürünler geldi.o telefonla geri dönüş yaptık fakat ilgilenmediler.Kandırılmış olduk.

 2. neva

  20 Kasım 2014 at 13:17

  eminim yönetici bu yazıma izin vermeyecektir.siz bilin allah biliyor ya oda yeter.

  • Editör

   21 Kasım 2014 at 15:37

   Neva hanım, yorumlar tarafsız olarak değerlendirilip yayınlanmaktadır. Ön yargılarınızdan dolayı adınıza üzüldüğümüzü ifade etmeliyiz.

   Sağlıklı günler dileklerimiz ile,

 3. neva

  20 Kasım 2014 at 13:16

  halk tv de reklamınızı görüp detoks life ürününü aldım. ikinci kutu krem bitmek üzere sadece mide ve karın bölgeme sürdüm hiç aksatmadım üstüne korseyi de giydim hiç bir sonuç alamadım.son söz olarak yalan reklam yaptığınız için sizi kınıyorum.üstelik bunu büyük bir hevesle alıp kullananların üzerinden haksız kazanç sağlıyorsunuz.yazıklar olsun.kul hakkımı helal etmiyorum.işleriniz güçleriniz ters gitsin bizleri kandırdığınız için de hakettiğiniz cezayı size allahh misliyle versin.emin olun para verdim diye kullanmaya devam ediyorum ve her sabah size bunu diliyorum.ayıptır 99 tl az para değil.burnunuzdan misliyle çıksın.neva sipahi…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Cilt Bakımı

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top