Deniz Egece Zayıflama Seti Fiyatı ve İnceleme

Deniz Egece Zayıflama Seti Fiyatı ve İnceleme

Deniz Egece Zayıflama Seti Fiyatı ve İnceleme. Bilinç Altı Zayıflama teknikleri ile kilo vermeye yardımcı bu ürün hakkında merak edilenler. Dünya’da bir ilk olarak tanıtılan Bilin kodlama olarak öne sürülen Zayıflama ile ilgili Son söz kitabı öncelik olarak, zihinsel ve bedensel enerjiyi harekete geçirdiği vurgulanıyor. Bu süreçte motivasyonu artırırken, özgüven sağlamakta ve kişileri harekete geçirmeye […]

Deniz Egece Zayıflama Seti Fiyatı ve İnceleme. Bilinç Altı Zayıflama teknikleri ile kilo vermeye yardımcı bu ürün hakkında merak edilenler.

Dünya’da bir ilk olarak tanıtılan Bilin kodlama olarak öne sürülen Zayıflama ile ilgili Son söz kitabı öncelik olarak, zihinsel ve bedensel enerjiyi harekete geçirdiği vurgulanıyor. Bu süreçte motivasyonu artırırken, özgüven sağlamakta ve kişileri harekete geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Deniz Egece Zayıflama Seti Fiyatı 

Deniz Egece Zayıflama Seti Fiyatı 399 TL olarak belirtilmiş. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajı sunan bu setin fiyatı bir hayli yüksek.

Bilinçaltı Kodlama Nedir?

Yetkili web sitesinde bilinç altı kodlamanın önemi vurgulanırken, aşağıda paylaşacağımız özelliklerden bahsedilmiş.

Farkındalık Dinletisi: Zihin ve bedenin NNB farkındalığını içeren dinletidir.

Odaklanma ve Motivasyon Dinletisi: Zihinsel ve bedensel enerjinin harekete geçmesine yönelik dinletidir.

İmajinasyon Dinletisi: Bu dinletiyi hafta sonları ya da istediğiniz herhangi bir zaman diliminde ideal bedene ulaşmış son halinizle canlandırarak dinlemeniz gerekir. Beğendiğiniz bir model, manken ya da kişinin resmini (mayolu ya da şortlu) sık sık görebileceğiniz bir yere asınız. O resimdeki beden ölçülerinin, kendi bedeninizde var olmuşçasına imajinasyon dinletisini dinlerken zihninizde canlandırınız. Bu resimleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur resmin kendi resminizden ziyade, farklı size benzer veya sizi anımsatan bir resim olmasına özen gösteriniz.

Subliminal Kodlama Dinletisi:Otuz günün sonrasında bir hafta ara vererek tekrar süreci başlatmanız yeterli olacaktır. Düşünce molaları, uyku öncesi, banyo yaparken, gevşeme ya da romantik bir ortamda dinlenilmesi de uygun olan zaman dilimleridir.

Deniz Egece Zayıflama Seti ile ilgili sizde konu altında yorumlarınızı bizimle paylaşabilir, kullananların fikirlerini, öneri ve eleştirilerinizi iletebilirsiniz.

Deniz Egece Kimdir?

Deniz Egece 35 yaşına kadar fabrikatördü. Günün birinde işlerini bırakarak kendini bu konularda araştırma yapmaya verdi. 50 ye yakın ülke gezerek enerji bilim dallarında eğitimler aldı. Bu süre içinde 40 kilo vererek, bağımlılıklarından kurtuldu. Üç dilde 5 binin üzerinde kitap inceledi, binin üzerinde insanla çalışarak, seminerler verdi.

Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da yoga, yoga terapi, kontaplasyon, pilates, NLP, hipnoz, hipnomeditasyon, meditasyon, kuantum fiziği, fotografik hafıza, ses ve ışık terapisi, ayurveda, hızlı okuma, reiki, fengshui, biyoenerji ve beden dili eğitimleri aldı. Harvard Üniversitesi NYFA’de sinema, subliminal reklam ve görüntü teknolojisi eğitimleri aldı.

NNB-Nöro Natürel Bedeni kurarak subliminal nöro teknoloji ile ürettiği “Farkındalık cihazı”, “Bilinç kodlama cihazı”, “Görsel ve işitsel kodlama cihazı”, “Odaklanma & motivasyon cihazı” ürünleri psikosomatik terapi cihaz niteliğindeki ilk ve tek üründür. Eczacılıkta devrim niteliği taşıyan bu ürünler, kimyasal ilaç kullanılmayan, doğal ve hiçbir yan etkisi olmayan ürünlerdir ve eczanelerde satışa sunulmuştur.

Bilinen tedavilerin dışında, kendi kendine tedavi yöntemini geliştirmiş en güçlü ilacın insanın kendi bedeninde taşıdığını ve en iyi hekiminde insanın kendisinin olduğu temelini savunmaktadır.

“Ben bilgiyi, şifayı ve özgürlüğü yıllarca Uzak Doğu, Avrupa ve Amerika’da aradım. Ama bilgi, şifa ve özgürlük benim içimdeymiş. Sen sen ol bilgiyi, şifayı ve özgürlüğü içinde keşfet. En iyi kitap sensin, en iyi hekim sensin, en iyi ilaç sensin. Sen Yaradanın eşsiz mucizesi olan seni farkettiğinde özgürleşeceksin. “

“Sen şükret ve sevgi ol, o zaman cennette olacaksın.” Kaynak 1

Bu tekniklere inanmıyor olabilirsiniz. Ancak, bu yöntemlerle sigara ve uyuşturucu gibi bir çok bağımlılıktan kurtulan binlerce insan mevcut. Beyni bu belli bir yöne çekip, tok tutma ve aşırı yemek yeme isteğini önlerken, bu süreçte motivasyon ve özgüveninizi en üst seviyede tutmayı amaçlıyor.

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor