Dekoratif Nostaljik Radyo

Dekoratif Nostaljik Radyo

Nostaljik Radyo bir zamanların nostaljik anılarından bir ses bırakıyor bizlere. Büyüklerimizin “bir zamanlar” diye başladığı ve bizlere aktardığı anıların arkasında ki fon müziğidir Nostaljik radyolardan çıkan sesler. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin DVD, Blue Rayların çıkması bile Nostaljik Radyolardan çıkan orjinal sesi yakalayamıyor. İçerisinde farklı bir ruh bırakan bu radyolar evin en güzel köşesinde özel […]

Nostaljik Radyo bir zamanların nostaljik anılarından bir ses bırakıyor bizlere. Büyüklerimizin “bir zamanlar” diye başladığı ve bizlere aktardığı anıların arkasında ki fon müziğidir Nostaljik radyolardan çıkan sesler. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin DVD, Blue Rayların çıkması bile Nostaljik Radyolardan çıkan orjinal sesi yakalayamıyor.

İçerisinde farklı bir ruh bırakan bu radyolar evin en güzel köşesinde özel olarak göz nuru dökülmüş dantellerle süslü görünüşü insana farklı bir değer katıyordu. Oysa şimdi televizyon ve internetin hayatımıza girmesi ile bu atmosferi malesef kaybettik. Ahşap Radyo ve Radyolar yeniden canlanıyor.

Bu kadar geçen zaman içerisinde değerini kaybetmeyen tek bir şey var o da Nostaljik Radyo.

Nostaljik Radyonun Hikayesi

Bir zamanlar yalnızca radyolar vardı. Üzerleri dantelli kocaman düğmeleriyle evlerimizin baş köşesinde bir kara kutu. O bantal görünüşlerine rağmen, çıkardıkları sesler ve nağmelerle ruhumuzun derinliklerine kadar işler, hoş sada bırakırdı gönüllerde. Teknoloji gelişti tv, bilgisayar, internetle tanıştık gözümüz, kulağımız sesten, görüntüden yoruldu artık.

Gün geçtikçe eskiyi arar olduk, öyle zamanlar olur ki, bir söz veya bir nesne alıp bizi maziye götürür; kimi zaman bir tablo, kimi zaman da bir hatıra. Ama hiç birimizin hafızasından çıkmayan birşey var ki, o da: Nostaljik Radyo

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Memlekette evin en güzel yerinde hala duruyor bu radyolardan.
    30 yıllık radyo. Tam bir Nostaljik kokuyor.

  2. Nostaljik Radyo ile ilgili anıları olan ziyaretçilerimiz bizlerle bu sayfada paylaşmalarını istiyoruz.
    Sizler de Nostaljik Radyo ile ilgili güzel anılarınızı paylaşın o tatlı anılarınız tekrar bizlerle canlansın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al