Daylong Güneş Kremi

Daylong Güneş Kremi

Daylong Güneş Kremi Eczacıbaşı tarafından çıkarılan en başırılı güneş kremlerinden biridir. Her yaştan kesime hitap eden Daylong Güneş Kremi diğer güneş kremlerinden daha etkilidir. Etki süresi 6 ila 8 saat daha fazla sürmektedir. Daylong Güneş Kremleri serisi Işığa suya ve ısıya oldukça dayanıklıdır. İçeriğinde bulunan E vitamini ve Aloe Vera özleri ile cildi koruduğu gibi […]

Daylong Güneş Kremi Eczacıbaşı tarafından çıkarılan en başırılı güneş kremlerinden biridir. Her yaştan kesime hitap eden Daylong Güneş Kremi diğer güneş kremlerinden daha etkilidir. Etki süresi 6 ila 8 saat daha fazla sürmektedir. Daylong Güneş Kremleri serisi Işığa suya ve ısıya oldukça dayanıklıdır.

İçeriğinde bulunan E vitamini ve Aloe Vera özleri ile cildi koruduğu gibi bakımda sağlamakta ve cildi nemlendirmektedir. UVA – UVB gibi tehlikeli güneş ışınlarına karşı üstün koruma sağlamaktadır.

Ürünü internetten sipariş edenlere uyarı amaçlı belirtmek istiyoruz ki; Daylong Güneş Kremi Fiyatı Eczacı Başı ‘nın açıkladığı resmi satış fiyatıdır. Fiyat Küpürü üzerinde bulunan fiyatların altında satılan sahte ya da taklit ürünler konusunda dikkatli olunuz.

 

DAYLONG ACTİNİCA 80gr Güneş Kremi

Non-melanom Güneş alerjisi ve deri kanserine karşı etkisi kanıtlanmıştır ve başarılı bir koruma sağlar.

Özellikler :
Daylong Actinica güneş kremi, hoş bir kozmetik losyon içerisinde, UVA ve UVB ışınlarına karşı üstün spektrumlu bir koruma sağlamaktadır.

Non-melanom deri kanserleri (Aktinik Keratoz, Basal Hücreli Karsinom & Skuamöz Hücreli Karsinom) gelişimine oldukça yatkın olan hastalarda yapılan 2 yıllık bir çalışmada, Daylong actinica’nın aktinik keratoz ve skuamöz hücreli karsinomun engellenmesinde etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Polimorf ışık erüpsiyonu (güneş alerjisi) olan hastalarda yapılan çalışmada, Daylong actinica’nın bu hastaların alerjik reaksiyonlardan korunmasında oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Uygulama :
Daylong Actinica Güneş Kremi kullanımında başarılı bir etki sağlamak için her sabah, gün boyunca güneşe maruz kalacak alanlara uygulanması gerekmektedir. Daylong actinica uzun saatler boyunca maksimum koruma sağlasa da, güneşe aşırı duyarlı ciltler yine de güneşe uzun süre maruz bırakılmamalıdır.

Daylong actinica, diğer kozmetik ürünlerden önce ve güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce uygulanmalıdır (Daylong actinica’nın birkaç dakika boyunca deriye nüfuz etmesi beklenmelidir).

Daylong Güneş Kremi Kısıtlamaları :
Daylong actinica Güneş Kremi özündeki bazı içerikler istenmeyen bir etkiye sebep olabilir. Güneşe çıktıktan hemen sonra ciltte iritasyon, kızarıklık ya da güneş yanığı gibi bir reaksiyon görülürse, istenmeyen bir yan etki oluşmuş olabilir ve bu durumda başka bir ürünün kullanılması gerekir.

Daylong actinica göze temas ederse gözlerde yanma hissine neden olabilir, bu nedenle göze temas etmemesine dikkat edin ve güneş gözlükleri kullanın. Göz ile temas ederse, gözleri bol suyla yıkayın.

Cilt bakımı :
Isıya ve UV ışınlarına maruz kalan cilt hemen kurur. Bu nem kaybı, nemlendirici uygulanması ile etkin bir şekilde telafi edilebilir.

Sinek kovucularla birlikte kullanımı :
Eğer Daylong actinica bir sinek kovucu ürünle birlikte kullanılacaksa, öncelikle güneş kreminin uygulanması gerekir. Sinek kovucuyu uygulamadan önce yaklaşık 15 dakika bekleyin. Bu durumda, Daylong actinica’nın sunacağı korumanın da etkisinin azalabileceği unutulmamalıdır.

Dikkat edilmesi gereken diğer konular

Güneş koruyucuları dış etkenlerle birleştiğinde; tekstil ürünleri, sentetik ürünler ve diğer malzemeler üzerinde kalıcı renk değişimlerine neden olabilir. Bu nedenle, kıyafetlerinizi Daylong actinica cildiniz tarafından emildikten sonra giymenizi öneririz.

Bileşimi :
Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazin, Etilheksil Triazon, İzoamil p-Metoksisinnamat, Etilheksil Metoksisinnamat, Metilen bis-Benzotriazolil Tetrametilbütilfenol, Bütil Metoksidibenzoilmetan, Propilparaben, Metilparaben, Yardımcı maddeler

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. 2014 Yılı Yaz Dönemi ve herkes denize girmek için büyük bir heyecan yaşarken güneş kremi seçiminde hangi markayı kullanmaları gerektiğini araştırıyor. Bu Noktada Daylong Güneş Kremi ile ilgili sizlere paylaştığımız bilgide yorumlarınızı da konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor