Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Daylong Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

Cilt Bakımı

Daylong Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

Daylong Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

Daylong Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları sayfamıza hoşgeldiniz. Eczacıbaşı tarafından çıkarılan Daylong Güneş Kremi Kullananlar için oluşturduğumuz bu bölümde kullanıcıların yorumlarına tarafsız olarak yer vereceğiz.

Daylong Güneş Kremi özünde bulunan E vitamini ve Aloe Vera özleri ile cildi güneş ışınlarından koruyan ve cildi nemlendiren başarılı ve güçlü etkili güneş kremlerinden biridir. UVA – UVB gibi tehlikeli güneş ışınlarına karşı üstün koruma sağlamaktadır.

Daylong Güneş Kremi Uygulaması

En iyi koruyucu etki için, Daylong actinica’nın her sabah, gün boyunca güneşe maruz kalacak alanlara uygulanması gerekir. Daylong actinica uzun saatler boyunca maksimum koruma sağlasa da, güneşe aşırı duyarlı ciltler yine de güneşe uzun süre maruz bırakılmamalıdır.

Daylong actinica, diğer kozmetik ürünlerden önce ve güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce uygulanmalıdır. (Daylong actinica’nın birkaç dakika boyunca deriye nüfuz etmesi beklenmelidir.)

Cildiniz ıslak iken kesinlikle kullanmaya kalkmayın.

Su bazlı olmadığından olsa gerek cildiniz ıslakken uyguladığınızda emilimi çok zor oluyor ve cildiniz kuruduğunda üzerinde beyaz çizgi halinde kalıntı bırakıyor.

O yüzden sudan çıktıktan sonra biraz gölgede bekleyin ve cildinizi kurutun. Kremi sonra uygulayın.

Daylong cildiniz tarafından tam emilmeden üzerine kıyafet giymeyin. Bana denk gelmedi ama bazı müşterilerimizde giysilerde leke oluşumu gözlenebiliyormuş.

Daylong Güneş Kremi kullananların değerli yorumlarını konu altında bulunan yorum kısmından paylaşmalarını talep ediyoruz.

Tüm yorumlar Kadin.info Editörleri tarafından tarafsız ve özel olarak değerlendirilerek yayınlanmaktadır.

Yazının Devamı için

Mobilya ve Mağaza Aksesuarları üzerine araştırmacı kişiliğe sahip meraklı Melahat Ablanız.

4 Comments

4 Yorumlar

 1. tuba

  15 Mayıs 2014 at 20:29

  Ben yuzume bi sene kadar lazer yaptirdim eczaci daylongu onerdi activa olani sizce en uygunu hangisi yada daylong iyi gelir mi

 2. Çağla Bilgin

  1 Şubat 2012 at 10:49

  daylon extreme 50+ güneş kremini 6 ayı aşkın süredir her gün yüzümde kullanıyorum koruma konusunda diyecek tek söz yok ve en önemli özelliklerinden biri de tabiki tüm gün etkili bir ürün olması… kesinlikle tavsiye ederim alın deneyin parasını sonuna kadar hak ediyor bu krem ayrıca yanında hediye olarak daylong night repair gece onarım kremide veriyorlar.

 3. Onur Çalışkan

  27 Ağustos 2011 at 16:43

  Daylon ürünleri gerçekten çok etkili bu yaz boyu kullandım ve yıl boyu her gün de kullanmayı düşünüyorum çabuk bronzlaşan bir cildim var ve yaz boyu hep güneş altında kaldım, tüm bu faktörlere rağmen cildimde ne bronzlaşma ne de güneş lekesi oluştu.. piyasada tabiki iyi güneş kremleri var daylong kadar koruyan ama hiçbiri daylongun sunduğu tüm gün korumayı sunmuyor daylongla tanıştıktan sonra yanımda güneş kremi gezdirme sorunundan kurtuldum artık sadece sabahları bir kez sürüyor ve gün boyu güneşe güvenle çıkıyorum… güneş kremi almak isteyenlere önereceğim en iy markalardan…

 4. Editör

  14 Temmuz 2011 at 19:39

  Daylong Güneş Kremi hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Cilt Bakımı

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top