David Beckham ile eşi Victoria Beckham Malikanesi

David Beckham ile eşi Victoria Beckham Malikanesi

David Beckham ile eşi Victoria Beckham İspanya’da bulunan Dev Malikanesini 4.2 Milyon Sterlin’e ismi açıklanmayan büyük bir iş adamına satarak büyük bir rekora imza attı. Beckham çiftinin ispanya’da sattığı malikane ilgili tüm detayları kadın sitemizde yer veriyoruz. David Beckham için 2013 yılından beri devam eden İspanya serüveni bu malikanenin satışı ile şu an için kapanmış […]

David Beckham ile eşi Victoria Beckham İspanya’da bulunan Dev Malikanesini 4.2 Milyon Sterlin’e ismi açıklanmayan büyük bir iş adamına satarak büyük bir rekora imza attı.

Beckham çiftinin ispanya’da sattığı malikane ilgili tüm detayları kadın sitemizde yer veriyoruz.

David Beckham için 2013 yılından beri devam eden İspanya serüveni bu malikanenin satışı ile şu an için kapanmış oldu. Beckham, İspanya’nın Madrid’in La Moraleja semtindeki dev malikaneyi 2005 yılında 3 Milyon Sterlin karşılığında satın almıştı. Ünlü çift malikanenin tadilatı ve dekorasyon işleri için de 350 Bin Sterlin harcadığı belirtildi. Beckham çiftinin bir zamanlar yaşadığı evi, ismi açıklanmayan bir İspanyol işadamı 4.2 Milyon Sterlin ödeyerek satın aldı.

Böylece Beckham bu satıştan 1 Milyon Sterlin’in üzerinde bir kar elde etmiş oldu. Victoria ve David Beckham çifti bu mülkü 2007 yılından bu yana ellerinden çıkarmaya çalışıyor.

Beckham, 2007 yılında ABD’de giderken malikanelerini satışa çıkardı. Ancak İspanya’nın içinde bulunduğu ekonomik koşullar yüzünden gayrimenkul fiyatları düştü. Satış bir türlü gerçekleşemedi. David ve Victoria Beckham, İspanya’da yaşadıkları dönemde üç ayrı ev kiralamışlardı. Sonunda bu malikaneyie rastlayınca da sahibi olan Fransız çiftten satın almışlardı.

Beckham çiftinin uzun süre satamadığı ama sonunda elden çıkardığ ımalikanede açık hava yüzme havuzu, tenis kortyarı, küçük bir futbol sahası ve çocuklar için oyun alanları da bulunuyor.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

David Beckham, hızla yükseldiği kariyerinin ilk dönemlerinde de kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih ediyordu. Onun kariyerinin ilk dönemlerinde satın aldığı mütevazı Evlerden Biri bir süre önce 350 Bin Sterlin’e satıldı.

Beckham bu evi 1990’ların ortalarında satın aldı. Daha büyük ve gösterişli evler satın almadaya başlamadan önce oturduğu yer burasıydı.

victoria-beckham-boy

David ve Victoria Beckham, geçen yıl bu 4 katlı malikaneyi satın aldı. 30 Milyon Sterlin ödedikleri bu yeni evin adı da “New Beckingham Palace” yani Yeni Beckingham Sarayı.

Bu arada çiftin yaşadığı lüks evlerin magazin basını tarafından Buckingham Sarayı’na gönderme yapılarak Beckingham Sarayı olarak adlandırıldığını da hatırlatalım.

Kaynak : 5KitaHaber

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al