Daha Dik Göğüslere Sahip Olmak için

Daha Dik Göğüslere Sahip Olmak için

Kadının var oluşundan bu yana kadına has verilmiş güzelliklerden biriside estetik göğüslerdir. Kimi kadın var olanla yetinirken kimileride bir Afrodit bir Hürrem göğsü ne sahip olmak için modern çağın getirdiği tüm imkanları kullanır. Bu konuda artık kadınların işi daha kolay estetik operasyonlara ihtiyaç kalmadan kullana bileceğiniz bir çok jel, krem ve spor hareketleriyle daha gösterişli […]

Kadının var oluşundan bu yana kadına has verilmiş güzelliklerden biriside estetik göğüslerdir. Kimi kadın var olanla yetinirken kimileride bir Afrodit bir Hürrem göğsü ne sahip olmak için modern çağın getirdiği tüm imkanları kullanır. Bu konuda artık kadınların işi daha kolay estetik operasyonlara ihtiyaç kalmadan kullana bileceğiniz bir çok jel, krem ve spor hareketleriyle daha gösterişli ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Kalıcı ve etkili sonuçlar için kozmetiğin gücünden faydalanmayı denemelisiniz . Uygun fiyata sunulan göğüs şekillendirici losyonlar kullanabilirsiniz, göğüslerin daha sıkı ve biçimli olmasını sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra doğru sutyen seçimi de çok önemlidir, yanlış tercihlerinin gögüs bölgesinin deforme olmasını sağlaya çaktır. En doğru seçimi mağaza görevlisinden yardım alarak ve tercih ettiğiniz ürünün fiziki yapınıza uygun olup olmadığına bakarak yapa bilirsiniz. Ve yapmış olduğunuz aktivitelerde önemli elbette, örneğin spor yaparken esnek sutyenler tercih edilmeli ve özelliğini yitirmiş, çok kullanılmış ürünleri kullanmamlasınız.

Özellikle yeni almış olduğunuz bir sutyeni yıkamadan kullanmak sağlık açısından uygun değildir.

Kısa zamanda ve kozmetiksiz bir güzellik istiyorsanız düzenli olarak göğüs egzersizi işinize yarayacaktır. Forma girmek için en etkili yol dene bilinir düzenli ve her gün uygulanırsa istediğinizden fazlası sizin olabilir. Sizden çok fazla zaman ve maddi bir şey almayan bu basit egzersizleri uygun bulunan her ortamda yapabilirsiniz.

1-Egzersiz: İki uvucunuzu göğsünüzün tam önünde olacak şekilde bir birine bastırarak ilk egzersizi yaparsınız, günde 3 kez 15 dk. Süreyle yapmanız yeterli olacaktır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

2- Egzersiz: İki kolunuzu omuz hizasına kadar kaldırıp , bu kezde dirseklerinizi gögüs ortasında birleştirilir, bu hareket 20 kez tekrarlandıktan sonra kısa bir ara verilip tekrar yapılır.

Kısa aralıklarla 3 kez, 20 ser kez tekrarlana bilir ve düzenli olması kaydıyla günlük spor aktiviteleriniz arasına kattığınız zaman istenilenden daha güzel bir sonuç sizleri bekliyor.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al