Cilt Yağlanmalarına Karşı Avon Solutions

Cilt Yağlanmalarına Karşı Avon Solutions

AVON, cilt bakımında yağ dengesini sağlayarak cilde mat ve dengelenmiş bir görünüm veren AVON Solutions Balanced+Matte serisini kadınların beğenisine sundu. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen seri cilt hücrelerinin doğal nem dengesini koruyarak, ciltteki parlama görüntüsünü 24 saat boyunca engellemeye yardımcı oluyor. İçerdiği üzüm kompleksi ile AVON Balanced+Matte serisi T bölgesini matlaştırıyor, gün […]

AVON, cilt bakımında yağ dengesini sağlayarak cilde mat ve dengelenmiş bir görünüm veren AVON Solutions Balanced+Matte serisini kadınların beğenisine sundu. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen seri cilt hücrelerinin doğal nem dengesini koruyarak, ciltteki parlama görüntüsünü 24 saat boyunca engellemeye yardımcı oluyor. İçerdiği üzüm kompleksi ile AVON Balanced+Matte serisi T bölgesini matlaştırıyor, gün boyu bakımlı görünmenizi sağlıyor.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON’un yeni Solutions Balanced+Matte serisi ciltteki parlama görünümünü 24* saat boyunca engellemeye yardımcı oluyor. 

Karma ve yağlı ciltlerin güne temiz ve arınmış bir ciltle başlaması için AVON Solutions Balanced Matte Köpük Temizleyici ve Mat Görünüm Veren Tonik, T bölgesini matlaştıran AVON Solituons Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi SPF15 ve parlamayı minimuma indiren Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi, içerdiği üzüm kompleksi ile cilt hücrelerinin yağ üretiminin minimuma inmesinde etkili oluyor.

Ciltte bulunan doğal nemlendiricilerin üretimini artırmaya yardımcı olan AVON Balanced+Matte ürünleri gündüz ve gece kullanımlarında cildin nem dengesini koruyarak yağlanmanın olumsuz etkilerini ortadan kaldıryor.

AVON Solutions Balanced Matte Köpük Temizleyici, gözenekleri derinlemesine temizliyor. AVON Solutions Balanced Matte Mat Görünüm Veren Tonik, gözenekleri sıkıştırarak gözenekli görünümü azaltıyor. 

AVON Balanced+Matte Köpük Temizleyici, 150 ml, kampanya fiyatı 18.00 TL.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

AVON Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Tonik, 200 ml, kampanya fiyatı/ 18.00 TL

AVON Solutions Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi, uygulandığı anda T bölgesini mat bir görünüme kavuşturuyor.

Kuru bölgeleri nemlendiriyor. SPF 15 özelliği ile güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi de yağ ve parlama görünümünü en aza indirmeye yardımcı oluyor.

AVON Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi SPF 15, 50 ml, kampanya fiyatı 25.00 TL

AVON Balanced+Matte Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi, 50 ml, kampanya fiyatı, 25.00 TL

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al