Cilt Sıkılaştırıcı Givenchy Serum

Cilt Sıkılaştırıcı Givenchy Serum

Intensıve Firming Serum yapısındaki MotionCorrect® Complex ile cildin stres faktörlerine karşı dayanıklılığını güçlendirmeye ve hücrelerin esnekliğini arttırmaya yardımcı olur. SMILE’N REPAIR FIRMNESS EXPERT’e özel üç aksiyonlu PeptideProElastin ile cilt sentezi aktive edilir, elastik liflerin bağı kuvvetlendirilerek cildin elastikiyeti ve sıkılığı arttırılır. Cildin daha sıkı, dolgun, aydınlık görünmesini ve yüz kontürünü belirginleştirmeyi destekler. Hafif yapısıyla kolayca […]

Intensıve Firming Serum yapısındaki MotionCorrect® Complex ile cildin stres faktörlerine karşı dayanıklılığını güçlendirmeye ve hücrelerin esnekliğini arttırmaya yardımcı olur.

SMILE’N REPAIR FIRMNESS EXPERT’e özel üç aksiyonlu PeptideProElastin ile cilt sentezi aktive edilir, elastik liflerin bağı kuvvetlendirilerek cildin elastikiyeti ve sıkılığı arttırılır.

Cildin daha sıkı, dolgun, aydınlık görünmesini ve yüz kontürünü belirginleştirmeyi destekler. Hafif yapısıyla kolayca emilir.

Daha dolgun ve güzel bir cilt

Uygulama sonrasında cilde anında nüfuz ederek ışıltı vermeye ve cilt dokusunu güzelleştirmeye yardımcı olur.

Uygulamaya katılan kadınların %97’si uygulama sonrasında daha sıkı, dolgun, pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olduklarını ifade etmektedir.

Daha sıkı bir cilt

Cilt sıkılığı 2 haftalık uygulama sonunda %69, 2 aylık uygulama sonunda ise %75 artar. Cildin daha elastik, sıkı ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Çift Aksiyon

Intensive Firming Serum günlük bakım kreminin altına uygulanarak yüz kontürünün belirginleşmesini ve çizgilerin görünümünü azaltmayı destekler.

SMILE ’N REPAIR FIRMNESS EXPERT INTENSIVE FIRMING SERUM 30 ml Fiyatı: 270TL

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor