Çilek Diyeti

Çilek Diyeti

Çilek diyeti ile 4 günde 3 kilo verebilirsiniz. Yarım kilo kadar çilek alımı bedeni detoksifikasyonunu uyarır ve bodur sürede göden iç, hazım sistemiz çalışır, kilo verebilirsiniz. Bereketli lifli tıpkısı meyve olan çilek sinidirimi artırır, faziletkâr antioksidan içeriği ile bağışıklık sisteminizi güçlendirir, cildinizi güzelleştirir. Çilek diyeti perhiz listesi, çilek severler amacıyla birlik bire bir diyet. Değersizleşmek için eşi […]

Çilek diyeti ile 4 günde 3 kilo verebilirsiniz. Yarım kilo kadar çilek alımı bedeni detoksifikasyonunu uyarır ve bodur sürede göden iç, hazım sistemiz çalışır, kilo verebilirsiniz.

Bereketli lifli tıpkısı meyve olan çilek sinidirimi artırır, faziletkâr antioksidan içeriği ile bağışıklık sisteminizi güçlendirir, cildinizi güzelleştirir.
Çilek diyeti perhiz listesi, çilek severler amacıyla birlik bire bir diyet. Değersizleşmek için eşi kıymetli diyetlerdendir.
Bu diyetle 4 günde 3 kilogram verebilirsiniz. Diyet çilek alımına raci ayrımsız diyettir.
100 gram çilek yalnızca 30 ısın içerir.

Seçme öğünde çilek yemelisiniz.

300 gram çilek çokça geliyorsa, 250 gram çilek yiyip, yanına nakıs elma, yarım muz, 1 kemirmek kaşığı bal veya 50 gram ince yoğurt yiyebilirsiniz.

Çilek mevsiminde değilseniz, böğürtlen, ahududu yahut yaban mersini kabilinden meyveleri birlikte çilek adına koyup bunla diyeti gerçekleştirebilirseniz

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kahvaltı: 1 boduç öz yahut kahvehane, çilek 350 gram, ince peynir.
Atıştırmalık:1 tike atlatmak, 100 gram tavuk veya kaşkaval, 1 kase salata
Öğle yemeği: 1 kase sebze çorbası, 1 kase salata ve 350 gram çilek
Atıştırmalık: 1 şekerli kaşığı reçel ve çilek 350 gram.
Akşam yemeği: 500 gram çilek, 2 kaynamış kumpir ve 50 gram rafine peynir.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al