Celebrity Slim Nedir?  Celebrity Slim Seti ile Doğal Diyet

Celebrity Slim Nedir? Celebrity Slim Seti ile Doğal Diyet

Celebrity Slim Nedir  Celebrity Slim ile Doğal ve Ünlü diyeti olarak bilinen diyet yöntemi hakkında tüm detaylar.  CelebritySlim Diyet Zayıflama İçeceği Avrupa’dan sonra şimdi Türkiye’de. Avrupa’da milyonlarca tüketilen ve 2016 ekim ayında Türkiye’de satışı resmi olarak başlatılan Celebrity Slim zayıflama içeceği diyet seti dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının bile kullandığı ürün hakkında detaylı bilgileri ve resmi satış sitesini […]

Celebrity Slim Nedir  Celebrity Slim ile Doğal ve Ünlü diyeti olarak bilinen diyet yöntemi hakkında tüm detaylar.  CelebritySlim Diyet Zayıflama İçeceği Avrupa’dan sonra şimdi Türkiye’de.

Avrupa’da milyonlarca tüketilen ve 2016 ekim ayında Türkiye’de satışı resmi olarak başlatılan Celebrity Slim zayıflama içeceği diyet seti dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının bile kullandığı ürün hakkında detaylı bilgileri ve resmi satış sitesini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Celebrity Slim Nedir?

Celebrity slim nedir?
Celebrity slim nedir?

Doğal bir içeriğe sahip bitkisel gıda takviyesi olarak kabul görmüş ve içeriğinde herhangi bir kimyasal bileşen bulunmayan CelebritySlim hem kadın hem de erkek için pratik ve gün içerisinde rahat bir şekilde kullanılabilecek zayıflama içeceğidir.

Avrupa’da natural celebrity ve ya ünlü diyeti olarak bilinen Celebrity Slim diyeti kendine özgü rahat bir diyet programı vardır. Yoğun ve sıkıcı diyet programlarından sıkıldıysanız bu ürün tam sizin için. Ancak belirtmeliyiz ki, bu programda da sabırlı ve stressiz bir yaşam süreci içerisinde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Celebrity Slim, kilo vermenize yardımcı olmak için, basit bir diyet programı şeklinde tasarlanmıştır.  Ancak,  iyi ve sağlıklı bir yaşam tarzı için bir değişiklik yapmak gerekir. 3 kademeli bir diyet programı ile sağlıklı ve hızlı şekilde kilo vermenize yardımcı olur.

Ünlü Diyeti İçeriği

Skim Milk Powder, Fructose, Calcium Caseinate, Whey Protein Concentrate, Vegetable Oil, Glucose Syrup Solids, BioFibre™ [Inulin, Fibersol-2™, Thickeners (401, 415, 412], Soy Protein Isolate, Minerals (Dairy Calcium, Magnesium Oxide, Ferric Pyrophosphate, Zinc Sulphate, Manganese Sulphate, Copper Sulphate, Potassium Iodide, Sodium Molybdate, Chromium Chloride, Sodium Selenite), Flavours, Vitamins (A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, K, Folate, Niacin, Pantothenic Acid, Biotin), Green Tea Extract, Emulsifiers (471, 472c), Mineral Salts (450, 339), Anti Caking Agent (551), Lecithin (322), Maize Starch

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bu diyet programının en çok beğenilen ve çok tutulan özelliklerinden biri ise, gerçek diyet yöntemlerinin ana ilkelerini kullanmış olmasıdır.

Örnek vermek gerekirse; Karbonhidrat tüketimini azaltırken, protein tüketimini artırmak, meyve ve sebze tüketmek, gün içerisinde en az 2 litre su içmek ve porsiyonları küçültmek.

celebrity-diyet-diyet-setiCelebrity Slim Diyet Seti Kullanımı set içerisinde detaylı olarak yer verilmektedir. Ürün ile ilgili detaylı bilgiler ve yorumlar için kadın sitemizi takip etmeye devam etmenizi öneriyor, konu ile ilgili düşüncelerinizi bu makalemiz altında yer alan yorum kısmından paylaşmanızı ümit ediyoruz.

CelebritySlim Avrupa Resmi Satış Sitesi  |  Celebrity Slim Türkiye Resmi Satış Sitesi

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. aklıma bişiler takıldı acaba ben bu ürünü alsam herhangi bir yan etki ile karşılaşabilir miyim acaba zarar varmıdır?

  2. bi arakdaşım kullandı ve çevresine tavsiye ediyor. tam olarak ne kadar yararı olur bilmiyorum ama sanırım bende alıcam

    • Vay be diyetler için sürekli birşeyler çıkıyor güzel bir şeye benziyor ilerleyen. Zamanlarda almayı düsünüyorum

  3. Bu ürünün de reklamlarını görmeye başladım. Farklı diyet programları uygulamak zor oluyordu. Bu etkili olur mu acaba?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al