Canan Karatay: Az yağ tüketimi zararlı

Canan Karatay: Az yağ tüketimi zararlı

Prof. Dr. Canan Karatay, beslenme tuzakları ile ilgili ‘Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi’ isimli yeni bir kitap yayınladı. Karatay, yeni kitabında Türkiye’yi bu tuzaklara karşı uyarırken beslenme tuzaklarının başında az yağ tüketmek geldiğini, yağı çok tüketmenin faydalı olduğunu vurguladı. PROF.DR.CANAN KARATAY’IN AÇIKLAMALARI HASTALIKLARIN SEBEBİ AZ YAĞ TÜKETMEK Prof. Dr. Canan Karatay,  ‘Bütün hastalıkların sebebi az yağ […]

Prof. Dr. Canan Karatay, beslenme tuzakları ile ilgili ‘Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi’ isimli yeni bir kitap yayınladı. Karatay, yeni kitabında Türkiye’yi bu tuzaklara karşı uyarırken beslenme tuzaklarının başında az yağ tüketmek geldiğini, yağı çok tüketmenin faydalı olduğunu vurguladı.

PROF.DR.CANAN KARATAY’IN AÇIKLAMALARI

HASTALIKLARIN SEBEBİ AZ YAĞ TÜKETMEK

Prof. Dr. Canan Karatay,  ‘Bütün hastalıkların sebebi az yağ tüketiminden kaynaklanıyor.’ ifadeleri ile tüm klişeleri alt üst ediyor.

Az yağ tüketmekle obezitenin arttığını savunan Karatay, tereyağı, zeytinyağı ve ayçiçek yağının çok tüketilmesini dile getirirken, yalnızca işlenmiş (trans) yağların zararlı olduğunu ve yenmemesi gerektiğini hatırlattı.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al