Can DÜNDAR “Lüsyen”

Can DÜNDAR “Lüsyen”

Bir kitabı almadan önce çok araştırırım acaba okumaya değermi, acaba bana hitap ediyor mu, acaba beni sıkarmı gibi bir çok soruya cevap ararım. Söz konusu Can DÜNDAR oldumu kesinlikle okumaya değer, yazı dili akıcı, sıkmayan, konuları özenle seçilmiş her kesime hitap eden kitap yazmıştır derim gözü kapalı alırım. Lüsyen içinde öyle yaptım. Tarihi kitapları pek […]

Bir kitabı almadan önce çok araştırırım acaba okumaya değermi, acaba bana hitap ediyor mu, acaba beni sıkarmı gibi bir çok soruya cevap ararım.

Söz konusu Can DÜNDAR oldumu kesinlikle okumaya değer, yazı dili akıcı, sıkmayan, konuları özenle seçilmiş her kesime hitap eden kitap yazmıştır derim gözü kapalı alırım. Lüsyen içinde öyle yaptım. Tarihi kitapları pek sevmesemde tarihin içinden gelen bu kitap beni alıp götürdü o dönemlere.

Anlatılan konu sadece aşk değil. Savaşın izlerinden o dönemde yaşayan insanların yaşamlarına; tüm dünyanın durumuna kadar herşey mevcut. İnsanı içine hapseden bir dille yazılmış olan bu kitap kesinlikle okumaya değer hatta muhakkak herkesin okuması gereken bir eser.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al