Çağla Şikel’den Sosyal Medya Üzerinden Olay Açıklama

Çağla Şikel’den Sosyal Medya Üzerinden Olay Açıklama

Çağla Şikel Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklamada Magazin gündemine bomba gibi düştü. Emre Altuğ ile olan evliliğini bitirdikten sonra kendisini işine veren Çağla Şikel, sosyal medya hesabında hayata dair mesajlar içeren paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. “BİRAZ SERT BİR YAZI AMA BAZEN GEREKEBİLİR” Şikel bu defa her zamanki neşeli paylaşımlarının ötesinde mesaj yüklü bir metin paylaşmış. […]

Çağla Şikel Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklamada Magazin gündemine bomba gibi düştü.

Emre Altuğ ile olan evliliğini bitirdikten sonra kendisini işine veren Çağla Şikel, sosyal medya hesabında hayata dair mesajlar içeren paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

“BİRAZ SERT BİR YAZI AMA BAZEN GEREKEBİLİR”

Şikel bu defa her zamanki neşeli paylaşımlarının ötesinde mesaj yüklü bir metin paylaşmış. altına da şu notu düşmüş: “Biraz sert bir yazı ama bazen gerekebilir. İhtiyacı olana tokat, olmayana tatlı bir hatırlatma olsun. Gününüz yüzünüz aydın olsun, tüm dualarınız kabul olsun. Allah hepimizi bildiği gibi yapsın…”

İşte Çağla Şikel’in paylaştığı o ileti…

“FELEĞİNİZ ŞAŞAR, DÜNYANIZ DURUR”

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

“Dünyada ölüm diye bir gerçek varken, sevdiğiniz kişinin hala nefes aldığına dua edin, akşam annenizin kapıyı açmasına şükredin. Ne bileyim, bir silkelenin. Kıymet bilin, sevin. Severken incitmeyin. Kibir yapıp gitmesine izin vermeyin.

Gün gelir öyle kayıp gider ki o eller avuçlarınızdan, feleğiniz şaşar, dünyanız durur. Derler ki hayat devam ediyor. Ama öyle kolay olmaz. Önce gülüşünüz kaybolur, sonra neşeniz.

“TENİ HALA SICAKKEN SARILIN”

Siz siz olun şu boş hayatta hiçbir şey için karalar bağlamayın. Özlemekten ciğeriniz solmadan soluğu yanında alın, sarılın… Teni hala sıcakken sarılın.”

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al