Büyük Göğüslü Kadınların Yaşadığı 10 Büyük Sıkıntı

Büyük Göğüslü Kadınların Yaşadığı 10 Büyük Sıkıntı

Her şeyin ideal olanı makbuldur aslında. Bu noktada çok büyük göğüslü kadınlarında yaşadığı bir takım sıkıntılar oluyor. Küçük göğüslü kadınların öz güven sıkıntılarını bir kenara bırakıp sağlıklı olduğu için mutlu olmalarını öneriyoruz. Büyük Göğüslü Kadınların 10 Büyük Sıkıntısı 1- İstedikleri ve beğendikleri her kıyafeti giyemezler. Zayıf oldukları için bedenleri küçük olsa da, maalesef göğüsler büyük […]

Her şeyin ideal olanı makbuldur aslında. Bu noktada çok büyük göğüslü kadınlarında yaşadığı bir takım sıkıntılar oluyor. Küçük göğüslü kadınların öz güven sıkıntılarını bir kenara bırakıp sağlıklı olduğu için mutlu olmalarını öneriyoruz.

Büyük Göğüslü Kadınların 10 Büyük Sıkıntısı

1- İstedikleri ve beğendikleri her kıyafeti giyemezler. Zayıf oldukları için bedenleri küçük olsa da, maalesef göğüsler büyük olduğundan, kıyafetin o kısmı ya olmaz ya da potluk yapar. Bu nedenle her beğendikleri kıyafeti alamama gibi bir problem yaşarlar.

2- Göğüsler büyük olduğu için yaş ilerledikçe sarkması daha kolay olur. Bu nedenle çok iyi bakmak gerekir.

3- Göğüsler büyük olduğu için, zamanla sırt, omuz ve bel ağrıları başlar. Ancak en şiddetlisi sırt ağrılarıdır. Sırf bu yüzden ameliyat olmak zorunda kalanlar dahi vardır.

4- Sıcak yaz günlerinde bikini üstü bulmakta zorluk çekerler. Aynı şekilde mayo içinde geçerlidir bu durum

5- Tıpkı mayo ve bikini gibi, iç çamaşır seçimlerinde de sorun yaşarlar. Rahat kullanabilecekleri ve göğüsleri tam olarak saracak bir sutyen bulmak için çok dolaşmak zorunda kalırlar. Balenli kullansalar bir dert, balsensiz kullansalar ayrı bir dert olur. Balenlide göğüsler daha da büyük, baleniz de ise sarkık durabilir. . .

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

6- Göğüsler büyük olduğu için, sıcak yaz gecelerinde, iç çamaşırsız yatılırsa göğüs altlarında, tarifsiz acı veren pişikler oluşabilir. Bu nedenle evde daima pişik kremi bulundurulmalıdır.

7- Büyük göğüslü hanımlar yemek yerken çok zahmet çeker. Maalesef masa ile beden mesafesini göğüsler kapladığından üzerlerine sürekli yemek dökülebilir ve giydikleri her kıyafette illa bir leke vardır. ,

8 -Büyük göğüslerde yağ dokusu fazla olduğu için, her sene düzenli mamografi ve meme usg çektirilmelidir. Çünkü meme ile ilgili kisttik doku oluşumuna risk olarak daha açıktır büyük göğüsler.

9– İri boncuklu kolye gibi aksesuarlar, göğüslerin üzerinde kalacağından kullanılmaz. Genelde daha kısa kolyeler kullanabilirsiniz. Aksi halde büyük motifli kolyeler göğüsleri belirginleştirir ve tüm dikkatleri o noktaya çeker.

10– Kilolu olmasanız dahi, göğüsleriniz büyükse, ister istemez tombul bir görüntü sergilersiniz. Şayet kilolu iseniz de, olduğunuzdan çok daha şişman gözükürsünüz.

Neticede gövdenizin ön kısmında iki büyük çıkıntı, heybetli görünmenize neden olacak ve hatta hareket kabiliyetinizi dahi engelleyecektir.

Büyük Göğüslü Kadınların yaşadığı bu sıkıntılar içinde pratik çözümler ve sabır gösterme durumları da olmalıdır elbette.

Meme Kanseri ile Mucadele
Meme Kanseri ile Mucadele

 

Büyük göğüslü ya da küçük göğüslü olmak bir kenara, Meme kanseri gibi kadınlar için risk oluşturan bu önemli hastalığa karşı dikkatli olmak ve bu noktada kadınlar olarak hassasiyet göstermek gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Sağlıklı ve Mutlu bir yaşam dileklerimiz ile,

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al