Burun Horlama Bandı Medifine

Burun Horlama Bandı Medifine

Burun Horlama Bandı, Lider medical firmaları arasında yer alan Medifine firması tarafından geliştirildi. Diğer metal horlama önleyici ürünlerden daha esnek ve kullanışlı olan Burun horlama bandının kullanımı gayet basit ve rahat nefes almanıza da büyük olanak sağlıyor. Burun üstüne yapıştırılarak uygulanan Burun horlama bandı içerisinde bulunan kaliteli mika malzemesi sayesinde burun yanakları dışa doğru açılarak […]

Burun Horlama Bandı, Lider medical firmaları arasında yer alan Medifine firması tarafından geliştirildi.

Diğer metal horlama önleyici ürünlerden daha esnek ve kullanışlı olan Burun horlama bandının kullanımı gayet basit ve rahat nefes almanıza da büyük olanak sağlıyor.

Burun üstüne yapıştırılarak uygulanan Burun horlama bandı içerisinde bulunan kaliteli mika malzemesi sayesinde burun yanakları dışa doğru açılarak burunun hava yolu genişler ve burundan rahat nefes alma sağlanarak horlamayı önler.

Paket içerisinde 10 Adet bulunan bu ürün terleme esnasında zarar görmez.

Horlama, burunda deviasyon, nazal valv yetmezliği, burun eti, burun kemik eğriliği, astım, alerji, gribal rahatsızlıklardan dolayı burundan soluma zorluğu yaşayanlara olumlu sonuç verir.

Medifine Sağlık Ürünleri İth İhr Paz

Cevizli mah orhangazi cad şenol sok sedir apt no:23 D:1 Maltepe/ İstanbul

0216 305 13 82
0532 421 54 81

[email protected]

İlaç ve Tıbbi Cihaz Firma Tanımlayıcı
No:2667269081836

İstanbul Ticaret Odası Sicil No:770120/0

GLN(Küresel Lokasyon No): 8680110140012

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Medifine horlama bandının en sağlıklı yanı mika olması ayrıca burun temizliği yapıp kullandıktan sonra tekrar kulalnabiliyorsunuz ben aynı bandı 3 gün kullandım fiyatıda kaliteside güzel bence ürün eczanelerde var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor