Bu Hafta Sonu İzlenebilecek Film Önerileri

Bu Hafta Sonu İzlenebilecek Film Önerileri

Bu Hafta Sonu İzlenebilecek Film Önerileri Bazı zamanlar evden çıkmak istemeyiz. Hafta sonu nasıl bir plan yapsak da kaliteli zaman geçirsek diye düşünüp dururuz. Bu durumda akıllara gelen ilk fikir evde sinema keyfi yapmak gelmektedir. Peki, sinema keyfini nasıl bir fil izleyerek yapmalıyız. Hangi film izlenmeye değer düşünüp araştırmalar yaparız. Film zevki kişiye ve yaşa […]

Bu Hafta Sonu İzlenebilecek Film Önerileri

Bazı zamanlar evden çıkmak istemeyiz. Hafta sonu nasıl bir plan yapsak da kaliteli zaman geçirsek diye düşünüp dururuz. Bu durumda akıllara gelen ilk fikir evde sinema keyfi yapmak gelmektedir. Peki, sinema keyfini nasıl bir fil izleyerek yapmalıyız. Hangi film izlenmeye değer düşünüp araştırmalar yaparız.

Film zevki kişiye ve yaşa göre değişiklik gösterebilmektedir. Önemli olan izlenecek filmi kiminle izleyeceğiniz ve nasıl bir tarzda seçim yapmayı düşündüğünüz olmalıdır. Çünkü çocuklara aile olarak izlenecek filmler biraz daha ailevi olabilecek ve çocuk yaş grubuna hitap edebilen bir film olmalıdır. Arkadaş ile izlenecek film duruma göre aksiyon, gerilim, dram ve ya komedi olabilmektedir.

Hafta Sonu İçin Arkadaşlarla İzlenebilecek Filmler

Son zamanlarda en çok tercih edilen film çeşitleri arasında aksiyon filmleri, bilim kurgu filmleri, komedi filmleri ve ya gerilim korku filmleri olmaktadır. Bu nedenle verilen hareketli film önerileri için birkaç film aşağıda yer almaktadır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
  • Snowden; 2016 yılına ait bir filmdir. Filmde oynayan başrol oyuncusu Joseph Gordon-Levitt filme adını veren Edward Snowden karakterini canlandırıyor. Film gerilim, gizem ve drama kategorisinde yer alıyor. CIA konulu gizli olayları ortaya çıkarma serüveni ile dolu kaliteli bir filmdir.
  • Korku seansı 2; 2016 yılında çekilen bir filmdir. Daha önce 2013 de Korku Seansı 1 çekilmesinin ardında bu filmi devam filmi olarak çekilmiştir. Film gerilim ve korku kategorisinde yer almaktadır. Film gerçek olaylardan alınarak sinemaya uyarlanmıştır. Film içeriğinde yaşanan mistik olaylar ve pananormal durumlar ele alınmaktadır. Heyecanın her anı dorukta yaşayabileceğinin kaliteli filmlerden biridir.
  • Diriliş – The Revenant; 2015 yılında çekilen Leonardo DiCaprio filmidir. Gerilim ve drama temalı ama uzun soluklu bir filmdir. Her sahnesi izlenmeye değer olan güzel bir filmdir.
  • Deadpool; 2016 yılına ait olan fantastik, bilim kurgu ve aksiyon sahneli bir filmdir. Film içinde Deadpool karakterinin esprili ve komik yaklaşımları filme renk katmaktadır. Her sahnesi eğlenceli ve kaliteli olan bir filmdir. Hafta sonu arkadaşlar ile izlenebilecek filmler arasında yer almaktadır.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al