Bronze X2 İçeriği ve Farkı

Bronze X2 İçeriği ve Farkı

Bronze X2 Başarısı kullanıcıların % 99 u memnun kalması ile ürünü inceleyerek sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Üretici Firma sponsorluğunda ürün hakkında bilgileri sizlerle paylaşırken firma ile görüşmemiz üzerine sorularımıza büyük bir memnuniyetle cevap verdi. En merak edilen sorularımızdan biri de Bronze X2 yi diğer güneş kremlerinden ayıran özellik nedir? oldu. Verdiği cevap bizleri tatmin ederken […]

Bronze X2 Başarısı kullanıcıların % 99 u memnun kalması ile ürünü inceleyerek sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Üretici Firma sponsorluğunda ürün hakkında bilgileri sizlerle paylaşırken firma ile görüşmemiz üzerine sorularımıza büyük bir memnuniyetle cevap verdi.

En merak edilen sorularımızdan biri de Bronze X2 yi diğer güneş kremlerinden ayıran özellik nedir? oldu. Verdiği cevap bizleri tatmin ederken çok kısa sürede doğal bir etki bırakarak bronzlaştıran bu ürünü herkesin kullanmasını Kadin.info Editörü olarak tavsiye ediyoruz.

Bronze X2 İçeriği ve Diğer Güneş Kremlerinden Farkı

Bronze X2 içerisinde yer alan A vitamini ve zengin havuç yağı cildin nemini koruyarak kurumasını  önler, cilt dokusuna sağlık kazandırır ve besler. Böylece güneşin etkisiyle oluşan cilt kurumasının önüne geçilmiş olur. Ayrıca içeriğindeki pletakaroten hızlı ve etkili bronzlaşmayı sağlar.

 

2-Susam Yağı: BronzeX2’nin içeriğinde bulunan susam yağı E vitamini bakımında oldukça zengindir ve oldukça güçlü bir antioksidan etki sağlar.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur, cildin kontrolsüz bir şekilde yanmasını engeller ve de ana maddesi lesitin yağın içindeki antioksidanların etkinliğini arttırır.

3-Kayısı Yağı: Kayısı yağı içeriğindeki karoten ve betakaroten sayesinde bronzlaşmayı sağlarken, cilde canlılık ve parlaklık verir ve güneşin etkisiyle oluşan kuruluğu engeller. Yapısındaki doğal bileşenler hücre yenilenmesini sağlayarak, güneşin yaşlandırıcı etkisini de engeller.

4-Kakao Yağı: Bronze X2’nin içeriğindeki kakao yağı hem doğal bir bronzlaştırıcı, hem de güçlü bir antioksidan içeriği olan bir yağdır. İçeriğindeki teobromin sayesinde cildi gevşetir ve rahatlatır.

5-Tatlı Badem Yağı: Cildin mineral ve E vitamini ihtiyacını karşılar, cildi yumuşatır.

6-Okaliptus Yağı:Güneşlenirken serinlemenizi ve güneş yağınızın hoş bir koku yaymasını sağlar.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al