Braun Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı

Braun Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı

Braun Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı Ürün incelemesi ve ürün hakkında kullanıcı yorumları

Hassas yüz epilasyonu ve gözeneklerde derinlemesine temizlik sunan Braun Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı hakkında kadın sitemizde sizler için ürünü hakkında detaylı açıklamalara yer veriyoruz. 6 farklı özellikle en  çok satılan yüz epilatörünü tanıyoruz.

Braun Face tek bir cihazla altı uygulamadan yararlanmanızı sağlar; ek parçaları değiştirmeniz yeterlidir. Yüz epilatörü ile yüz tüylerini kökten hassas biçimde alır ve yüz fırçası ile cildi gözeneklere kadar derinlemesine arındırır. Kendinizi doğal güzellikle ışıldayan, pürüzsüz ve genç görünümlü bir ciltle ödüllendirin.


Günlük temizlik, elle temizliğe göre altı kat daha etkili!

Makyaj ve kirleri temizleyerek, yüz cildinizin muhteşem saflığını ve doğal ışıltısını nazikçe eski haline getirir. Düzenli eksfoliasyon o can sıkan küçük siyah noktalardan kaçınmanıza da yardımcı olabilir. Braun FaceSpa eksfoliasyon fırçası, yüzlerce mikro salınım ile, elle temizlemeye göre 6 kat daha iyi etki gösterir. Günlük temizlik düzeniniz kapsamında, cildinize nazikçe eksfoliasyon uygular ve onu güzelleştirir. Cildinizin kremleri ve nemlendiricileri daha iyi emmesi için mükemmel bir hazırlık sağlar.


Hassas Ciltler için Ekstra Hassas Fırça

Ekstra hassas fırça hassas ciltler için tasarlanmıştır ve dermatologlar tarafından test edilmiştir. Daha uzun, daha yoğun ve daha yumuşak kılları sayesinde ekstra nazik bir his bırakır.


Bu güzellik fırça Setleri
ışıltılı bir cilt için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar.

Bu harika ürünler cildinizin muhteşem bir dokuya sahip olmasına ve doğal biçimde güzel görünmesine yardımcı olabilir. Braun cildinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, eksiksiz bir yüz güzelliği seti oluşturdu: Eksfoliasyon fırçası, Ekstra Hassas fırça, Normal fırça, Güzellik süngeri ve yeni Cilt Canlandırıcı ped.

ışıltılı bir cilt için
ışıltılı bir cilt için

Braun markasının kibar ve şık tasarıma sahip FaceSpa yüz epilatörü avuca rahat oturan bir modelde üretilmiştir.

Braun Kibar Tasarım

 


Braun Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı Kutu İçeriğinde Neler Var?

Her bir model, çeşitli sayıda aksesuar ile birlikte sunulur. İdeal tercihiniz için aşağıda yer verdiğimiz Braun sitesinin karşılaştırma sayfasına gidilmesi gerekir. Ürün Parakende satış fiyatı : 349 TL

Braun Paket İçeriği

Yukarıda ürün açıklamasını yaptığımız ürün bilgi ve görseller Braun markasına aittir.
Kaynak: 
https://tr.braun.com/tr-tr/skin-care/braun-face

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor