Kadın Güzellik Sağlık ve Moda
BLACKPINK – ‘Kill This Love’ M/V İzlenme Rekorları Kırdı
Sosyal Medyada Paylaş
8 Nisan 2019
Çiğdem Yıldız

BLACKPINK – ‘Kill This Love’ M/V İzlenme Rekorları Kırdı

BLACKPINK – ‘Kill This Love’ M/V Klibi ile Koreli Şarkıcılar Youtube Sitesinde İzlenme Rekorları Kırdı.

5 Nisan gece yarısı KST’de, BLACKPINK yeni başlıklarını “Kill This Love” adlı şarkısıyla ve şarkı için bir müzik videosuyla geri döndü.

8 Nisan’daki KST’de, YouTube “Kill This Love” MV’sini çıkışından bu yana ilk 24 saat içinde en yüksek görüntülere sahip müzik videosu olarak duyurdu.

“Bu Sevgiyi Öldür” anlamı ile ilk 24 saatinde 56,7 milyon görüntüye ulaştı ve geçen yılın kasım ayında Ariana Grande’nin “Teşekkürler, gelecek” adlı önceki 55.4 milyon görüntülenme rekorunu geçti. BTS’nin “IDOL” u daha önce K-pop müzik videolarının rekorunu kırdı ve ilk gününde 45.9 milyon görüldü.

Kill this Love Video Klibi 200 milyon izlenme üzerine çıkacak.

YouTube’un resmi görüntüleme sayısı, görüntüleyenlere hemen görünen görüntüleme sayısından farklıdır. Web siteleri, “Görünümlerin gerçek ve doğru olduğunu doğrulamak için YouTube, düşük kaliteli oynatımları atmanın yanı sıra görüntülenme sayısını geçici olarak yavaşlatabilir, dondurabilir veya ayarlayabilir.”

YouTube tarafından yapılan ayarlamalar öncesinde, son 24 saat içinde “Bu Sevgiyi Öldür” MV tarafından toplanan resmi olmayan görüntülenme sayısı 130 milyon üzerinde görüntülüydü.

Rekor Kıran O Video BLACKPINK – ‘Kill This Love’

Bu arada, “Kill This Love” aynı zamanda YouTube’da 100 milyon görüntü elde etmek için en hızlı K-pop müzik videosu oldu ve BLACKPINK , yeni parçalarıyla ABD iTunes En Sevilen Şarkılar listesinde ilk K-Pop kız grubu oldu.
Etiketler

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. Rekor Kıran O Video BLACKPINK – ‘Kill This Love’ ile ilgili yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz. Değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2019 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul