Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Bitkisel Ürün Merkezi Süper Hediye Kampanyası

Kampanyalar

Bitkisel Ürün Merkezi Süper Hediye Kampanyası

Bitkisel Ürün Merkezi markası ile Bitkisel ürün satış sektörüne bomba gibi düşen E-Ticaret sitesi yeni yayına girmesi şerefine mükemmel bir hediye ile ziyaretçilerine merhaba diyor.

Sağlık, Güzellik ve beslenme ile ilgili orjinal ürünlerin satışını gerçekleştiren ve alanında bir çok firmayı geride bırakan Bitkisel Ürün Merkezi, içeriğinde yer alan yüzlerce ürünü 1 ile 3 gün içerisinde adrese teslim gönderimi sağlayarak, online satış alanında kalite, hızlı teslimat ve güvenli alışverişin öncülüğünü yapmayı hedefliyor.

Sporcu ürünleri, bitkisel yağlar, şifalı sular, Gümüş suyu, Şurup ve macunlar gibi bir çok kategoride yüzlerce ürünü orjinal olarak faturası ile birlikte satışını gerçekleştiren firma İstanbul merkezli ve 9 yıllık e-ticaret deneyime sahip bir kuruluş olarak karşımıza yer alıyor.

Süper Hediye Kampanyası Detayları

Sitenin Facebook sayfasını ziyaret ederek, sayfayı beğenmeniz ve facebook sayfasını profilinizde paylaşmanız ve Bitkisel Ürün Merkezi sitesine üye olmanız yeterli. 10 Eylül 2015 tarihinde başlayan bu tatlı etkinlik 25 Eylül tarihine kadar devam ediyor. 25 Eylül tarihi sonrasında yapılan çekilişte bir kişiye 340 TL değerinde çanta hediye edilecektir.

Site Adı : www.bitkiselurunmerkezi.com

Facebook Adresi : facebook.com/bitkiselurunmerkezi

Katılım ile ilgili, kampanya ve merak ettiğiniz konuları konu altında bizlere iletebilir ya da ilgili sitenin facebook adresine yazabilirsiniz. Sağlıklı ve Mutlu günler dileklerimiz ile,

 

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Kampanyalar

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top