Bitkisel Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Bitkisel Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Dolgun dudaklar bayanları en çekici göstermenin en doğal halidir. Kadin.info olarak dolgun dudaklar için doğal yöntemler ve bitkisel uygulamaları sizler için araştırdık ve bu konuda paylaştık. Dolgun Dudaklar için Maske ve bitkisel önerileri inceleyerek bu yöntemleri uygulayabilirsiniz. Dudak Dolgunlaştıran İksir Tarçın Yağı Tarçın yağı dudakları kalınlaştırmada fazlaca etkili yöntemlerden birisidir. Ancak hassas ciltlere sahip olan bayanlar tarçın yağını […]

Dolgun dudaklar bayanları en çekici göstermenin en doğal halidir. Kadin.info olarak dolgun dudaklar için doğal yöntemler ve bitkisel uygulamaları sizler için araştırdık ve bu konuda paylaştık.

Dolgun Dudaklar için Maske ve bitkisel önerileri inceleyerek bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştıran İksir Tarçın Yağı

  • Tarçın yağı dudakları kalınlaştırmada fazlaca etkili yöntemlerden birisidir.
  • Ancak hassas ciltlere sahip olan bayanlar tarçın yağını kullanırken dikkatli olmaları gerekir.
  • Dudakları kalınlaştıran bu yöntem dudak çevresinde oluşan minik çizgilerinde kaybolmasında etki sağlar.

Kalın Dudaklar İçin Karanfil Yağı

Tarçın yağı gibi etkili olan diğer bir yağ ise karanfil yağıdır. Dudaklarınıza uyguladığınız anda hafif bir yanma oluşturur ve dudaklar kalınlaşmaya başlar.

Karanfil Yağı Nasıl Uygulanır?

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Zeytinyağı ile eşit oranda karıştırıp dudaklarınıza uygulayabilir veya parlatıcınızın içine 3 – 5 damla koyup sürebilirsiniz.

Dudak dolgunlaştırmak için kullanılan en doğal yöntem ise dudakları diş fırçası ile her gün fırçalamaktır. Bu uygulama birçok ünlü tarafından yapılıyor ve etkisi oldukça yüksek. Bu yağlardan uygulamak istemiyorsanız diş fırçası ile dudaklarınızı zaman içerisinde kalınlaştırabilirsiniz.

Dudakların dolgunlaşması için doğal yöntemler yazı dizimizin devamı olan cilt bakımı ve güzellik için doğal yöntemler konularını sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al