Bim Aktüel 25 Mart İndirim Ürünleri Haftalık Kampanyalar

Bim Aktüel 25 Mart İndirim Ürünleri Haftalık Kampanyalar

Bim Aktüel 25 Mart İndirim Haftalık Kampanyaları 2016 yılı 3. ayın son haftasında yer alan Bim Aktüel Ürünleri 25 Mart Cuma indirim fırsatları ve kampanyalar müşterilerini beklemektedir. Ülkemiz alanında en geniş mağaza zincirlerine sahip olan Bim Mağazaları gün geçtikçe yeni mağazaları ile sayısını artırmaya devam etmektedir. Diğer marketlere nazaran daha ucuz fiyat ile satış yapan market zincirleri vatandaş tarafından […]

Bim Aktüel 25 Mart İndirim Haftalık Kampanyaları 2016 yılı 3. ayın son haftasında yer alan Bim Aktüel Ürünleri 25 Mart Cuma indirim fırsatları ve kampanyalar müşterilerini beklemektedir.

Ülkemiz alanında en geniş mağaza zincirlerine sahip olan Bim Mağazaları gün geçtikçe yeni mağazaları ile sayısını artırmaya devam etmektedir. Diğer marketlere nazaran daha ucuz fiyat ile satış yapan market zincirleri vatandaş tarafından en çok tercih edilen mağazalar arasında yer alamktadır. Kendine özel ürünler bulunduran zincirleme bir de her hafta aktüel ürünleri satışa çıkarmakta.

Her Cuma satılan Bim Aktüel ürünleri, müşterileri tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. 2016 yılının mart ayının son haftasında Bim Aktüel ürünleri 25 Mart’ta raflarında yerini alması bekleniyor.

Bim Aktüel 25 Mart ürünleri yine bir birinden farklı ürünler yer alıyor. Uygun fiyatlarda satışı yapılan aktüel ürünler stoklu sayıda satılmaktadır.

Bu hafta’nın Bim Aktüel 25 Mart ürünleri arasında; Kahve makinesi, 9 parça tencere tava seti, porselen saharı, dikdörtgen kek kalıbı, yuvarlak kek kalıbı, derin tencere, döküm izgara tava, termos, süpürge, araç içi dvr el kamerası, erkek yelek, çocuk yelek gibi bir çok ürün bulunmakta.

Bim Aktüel 25 Mart Ürünleri Stoklarla Sınırlı olup, en çok ilgi gören ürünler aynı gün tükenmektedir. O yüzden Kadın sitemizde sizler için paylaştığımız bu indirim haftasını şimdiden inceleyip beğendiğiniz ve fiyatını uygun bulduğunuz ürünleri Bim mağazalarından tedarik edebilirsiniz.

Nescafe MyCafe Kahve Makinesi

Piyasa fiyatı 350 – 400 tl gibi bir rakama satılan bu ürün, Bim Aktüel 25 Mart indirim fırsatları haftasında 299 TL‘ye satışı gerçekleştirilecektir. En çok dikkat çeken ürünler arasında yer alan Kahve makinesi için şimdiden cuma sabahını sabırsızlıkla bekleyenler var.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bim Aktüel 25 Mart

bim-25-mart-31-mart-2016

E 471 Ürünü için Bim A.Ş.’den Yalanlama Geldi

Kalite Sistem Grubu Deney Hizmetleri Bölümü Tüketici Ürünleri Birimi tarafından gerçekleştirilen laboratuvar analizinde anılan ürün numunelerinde domuz DNA’sına rastlanmadığı açık bir biçimde teyit edilmektedir. Değerli kamuoyuna saygı ile duyurulur. Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaca BİM, Türkiye’de indirim mağazacılığı yapan bir market zinciri.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al