Beyaz ve 3 Adam ‘anne’ olursa!

Beyaz ve 3 Adam ‘anne’ olursa!

Beyaz Show’a konuk olarak katılan 3 Adam, daha önce yapılan bir skeçten esinlenerek kendi annelerinin taklitlerini yaptılar. Skeç izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi… Beyaz Show’a bu hafta Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Suzan Kardeş konuk olarak katıldı. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk show programı Beyaz Show’a bu hafta; 3 Adam programının […]

Beyaz Show’a konuk olarak katılan 3 Adam, daha önce yapılan bir skeçten esinlenerek kendi annelerinin taklitlerini yaptılar. Skeç izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi…

Beyaz Show’a bu hafta Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Suzan Kardeş konuk olarak katıldı.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk show programı Beyaz Show’a bu hafta; 3 Adam programının genç yetenekleri Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile Suzan Kardeş konuk oldu.

Programda Beyaz 3 Adam hakkında annelerinin neler düşündüğü sorduğunda Eser Yenenler: Onlarda Bursa’da ayrı bir şöhret oldular. Onlarda üçü bir arada dolaşıyor, 3 kadın. diye konuştu. Beyaz’da Eser’in cevabı üzerine ‘annem kızmasın ama komşuların yanında gidince evet Beyazıtçım evet canım sonra fısıldayarak ‘tam zamanında aradın’ diyor. Böyle benim oğlum deyip naif bir şekilde hava atmayı seviyor diye konuştu.

Daha sonrasında ise 3 Adam ve Beyaz‘ın annelerinin taklidini yaptıkları skeç ekran geldi. Seyirciler anne tiplemesini çok beğenirken salonda kahkahalar eksik olmadı.

Hem Beyaz hem de 3 Adam yaptıkları anne tiplemesini izlerken ara ara güldüler. Seyircisi asıl bekleyen sürpriz ise daha sonra ortaya çıktı. Çünkü stüdyoda bulunan konukların arasında Beyaz, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın annesi bulunuyordu.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Dörtlü anne hep birlikte ekrana gelince salonda büyük bir alkış koptu. Suzan Kardeş ise geceye şarkılarıyla renk kattı.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al