Beyaz Giyecek Kadar Cesaretli Misiniz

Beyaz Giyecek Kadar Cesaretli Misiniz

Beyaz Giyecek Kadar Cesaretli Misiniz? Bayanların gözde renklerin den birisi de beyazdır. Beyaz renk masumiyeti temsil eder. Her bayana yakışan renklerin önün de beyaz gelir. Beyaz her bayana yakışmasaydı gelinlikler beyaz olur muydu sizce de. Genel olarak beyaz renk yaz mevsimin de kullanılan bir renktir. Güneş ışıklarını koyu renkler çektiği için daha serin tutar beyaz […]

Beyaz Giyecek Kadar Cesaretli Misiniz?

Bayanların gözde renklerin den birisi de beyazdır. Beyaz renk masumiyeti temsil eder. Her bayana yakışan renklerin önün de beyaz gelir. Beyaz her bayana yakışmasaydı gelinlikler beyaz olur muydu sizce de. Genel olarak beyaz renk yaz mevsimin de kullanılan bir renktir. Güneş ışıklarını koyu renkler çektiği için daha serin tutar beyaz renk. Sizler beyaz kıyafet çeşitleri arasında neleri en çok hangilerini tercih ediyorsunuz? Dışarı çıkmadan beyaz giyim de dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hepsinden biraz biraz bahsedelim.

Şişman bayanlar beyaz renk giymekten kaçınarak kilolarını saklamaları için koyu renkler tercih ederler. Bence beyaz renk giymekten korkmayın. Önemli olan kilonuz değil o kıyafetin size yakışmasıdır.

2018 Beyaz Modasında Neler Var

Yaz için kıyafetleriniz hazır mı? Hala hazır değilse bir an önce başlamalısınız. Evet, yazları cıvıl cıvıl rengârenk kıyafetler sizleri bekliyor. Peki, herkesin dolabında bulunan mutlak bir renk beyazdır. Herkes her rengi tercih etmeyebilir ama beyaz ve siyah herkesin tercih ettiği bir renktir. Bu yaz beyaz modası bizlere ne sunacak merak ediyorsanız hemen anlatmaya başlayım.

Önde gelenler genel olarak beyaz elbise modelleri olacaktır. Yaz tatilince bir bikininin üstüne ince bir beyaz elbise harika olacaktır. Güneşten korunmuş olacaksınız. Beyaz ayakkabılar da bu sene çok tercih edilecektir. Açık kıyafetlerin tamamlayıcısı olan beyaz ayakkabı bu senede ön sırada.

Beyaz Giyenler Nelere Dikkat Etmeli

Beyaz renk giymeden önce tabii de dikkat etmeniz gerekenler vardır. Beyaz şeffaf bir renk olduğu için iç gösterebilir. Bu yüzden ilk olarak beyaz bir pantolon tercih ettiyseniz iç çamaşırınızda beyaz olmasına önem gösterin. Eğer koyu veya başka bir renk tercih ederseniz beyazın altında belli olacaktır. Bu genel olarak hoş olmayan bir görünümdür.

Beyaz bir üst tercih ettiyseniz yine altındaki iç çamaşırına beyaz olmasına önem gösterin. Beyaz tşhirtlerizi siyah pantolon yerine cin Jean kotlarla kom binleyin bu sizi daha spor ve havalı gösterecektir. Açık renk açıkla güzel dururken koyu renk koyu renkle güzel durmaktadır.

 

 

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli