Berrak Collection İç Çamaşırı Tutkunlarına Müjde

Berrak Collection İç Çamaşırı Tutkunlarına Müjde

İç dünyasına dış dünyasında ki özen gösterebilen bayanlara hizmet vermekten onur duyan Berrak Collectıon,Yıl başı öncesi hazırlıklarını tamamladı. Mükemmel bir şekilde dantel ve satenin vazgeçilmez güzelliğinden faydalanan Berrak Collection yelpazesini geniş tutarak ince ve zarif modeller hazırladı. Renklerin zenginliği ile göz dolduran modeller Kırmızı, siyah, beyaz, kahverengi, ekru, mürdüm,pembe, gibi renkleri estetikle buluşturmayı başardı. Koleksiyonda, […]

İç dünyasına dış dünyasında ki özen gösterebilen bayanlara hizmet vermekten onur duyan Berrak Collectıon,Yıl başı öncesi hazırlıklarını tamamladı.

Mükemmel bir şekilde dantel ve satenin vazgeçilmez güzelliğinden faydalanan Berrak Collection yelpazesini geniş tutarak ince ve zarif modeller hazırladı.

Renklerin zenginliği ile göz dolduran modeller Kırmızı, siyah, beyaz, kahverengi, ekru, mürdüm,pembe, gibi renkleri estetikle buluşturmayı başardı. Koleksiyonda, tasarımlar çekici olmalarının yanında, oldukça rahat kullanıma sahipler.

Yeni yılın iç giyim modasını takip etmek istiyorsanız Berrak Collectıonın özel tasarım ekibiyle hazırlamış olduğu çok özel ürünlere vakit geçirmeden konu altında ki modellerden göz atmalısınız.
Hayal dünyanızı genişletecek, Seksapel ve masumiyeti bir arada bulabileceğiniz tasarımlar da aynı zamanda rahatlığınız için de ürünler bulabileceksiniz.

Bir iç çamaşır tutkunuysanız şıklığın, dantelin ve satenin bir arada bulunması sizi cezbeden en önemli etkense en doğru adresler arasında Berrak Collectıon yeni yıl tasarımlarına bir an önce incelemenizi öneriyoruz.

Ürün Modellerine yer vermeden önce Sektörde lider iç çamaşır markaları arasında yer alan Berrak Collection Firması hakkkında kısaca bilgi vermek istiyoruz;

1996 yılında kurulan Berrak Tekstil Satış Mağazası ve Merkezi Yeşildirek, Eminönü – İstanbul’da yer alıp 9000 M2 alana sahiptir. Yıllık 15 Milyon Adet ürün kapasitesine sahip olan Berrak Collection, ürün modellerini uzman tasarımcıları tarafından oluşturulurken özenle seçilen en kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor