Bernardo’dan Evlilik Fuarına Davetiye ve 100 TL Hediye Çeki

Bernardo’dan Evlilik Fuarına Davetiye ve 100 TL Hediye Çeki

Bernardo Evlilik Fuarına Ücretsiz Davetiye ve 100 TL değerinde Hediye Çeki veriyor.3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak Evlilik Fuarı 2012‘yi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız ücretsiz davetiyenizi almayı unutmayın. www.bernardo.com.tr web sitesinden kayıt yaptırdığınızda Evlilik Fuarı için davetiyeniz mail adresinize geliyor.Evlilik Fuarı’nda Bernardo standını ziyaret etmeyi unutmayın.Bernardo standını ziyaret edenler 100 […]

Bernardo Evlilik Fuarına Ücretsiz Davetiye ve 100 TL değerinde Hediye Çeki veriyor.3-5 Şubat 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak Evlilik Fuarı 2012‘yi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız ücretsiz davetiyenizi almayı unutmayın.

www.bernardo.com.tr web sitesinden kayıt yaptırdığınızda Evlilik Fuarı için davetiyeniz mail adresinize geliyor.Evlilik Fuarı’nda Bernardo standını ziyaret etmeyi unutmayın.Bernardo standını ziyaret edenler 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Bernardo Evlilik Fuarı‘nda 2012 koleksiyonunu tanıtacak.Stand ziyaretçilerine verilecek olan 100TL hediye çeki Türkiye genelindeki 56 mağazasında,1 ay boyunca;tüm yemek takımı kampanyalarında geçerli olacaktır.

Evlilik Fuarı 2012

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
hediye çeki

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al