Bernardo’dan 12 Kişilik Yemek Takımı

Bernardo’dan 12 Kişilik Yemek Takımı

Bernardo 3 ay boyunca her ay 3 kişiye çekiliş ile 12 kişilik yemek takımı hediye ediyor.Çekiliş ayrıntıları aşağıda yazmaktadır. Nasıl Katılacağım? bernardo.com.tr adresindeki formu doldurarak, tek kullanımlık SMS şifrenizi alıp, kodu ayrılan bölüme yazarak ” çekilişe katıl” butonuna basmanız katılmanız için yeterlidir. Bernardo Yazıp; Adınızı ,Soyadınızı,Yaşınızı,Katıldığınız Şehri ve E-Mail Adresinizi aralarında Birer Boşluk Bırakarak Yazıp […]

Bernardo 3 ay boyunca her ay 3 kişiye çekiliş ile 12 kişilik yemek takımı hediye ediyor.Çekiliş ayrıntıları aşağıda yazmaktadır.

Nasıl Katılacağım?

bernardo.com.tr adresindeki formu doldurarak, tek kullanımlık SMS şifrenizi alıp, kodu ayrılan bölüme yazarak ” çekilişe katıl” butonuna basmanız katılmanız için yeterlidir.

Bernardo Yazıp; Adınızı ,Soyadınızı,Yaşınızı,Katıldığınız Şehri ve E-Mail Adresinizi aralarında Birer Boşluk Bırakarak Yazıp 2363’e gönderin,kazanma şansını yakalayın.

Kampanya 01 Ocak – 31 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Bernardo yazıp ad, soyad, yaş, katıldığı şehir ve e-posta adreslerini aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 2363 kısa mesaj numarasına göndererek yada kampanya web sitesindeki formu doldurarak 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.Kampanya herkese açıktır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Asil ve Yedek Talihlilere taahütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.Kampanya katılım şartları ve Yasal Metin’i aşağıdaki insertten okuyabilirsiniz.

Bernardo 12 Kişilik Yemek Takımı Hediye Kampanya Katılım Şartları

 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bernardo

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al