Benim Adım Gültepe’de heyecan dorukta

Benim Adım Gültepe’de heyecan dorukta

Kanal D’nin yeni dizisi “Benim Adım Gültepe” çarşamba akşamı 2. ve yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Kanal D’nin başrolleri; Ayça Bingöl-Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Ekin Koç, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan, Burak Dakak, Hasan Karsak, tan Başkaya, hür Özgülgün, Bige Önal, Oktay Daner, Selen Öztürk, Metehan Erdem, Numan Çakır, Necmettin Çobanoğlu, İskender Altın, Ali Altuğ, İlayda Alişan ve Miray Akay’ın paylaştıkları, ilk kısmı geçtiğimiz hafta ekrana gelen yeni dizisi “Benim Adım Gültepe” çarşamba akşamı 2. ve yeni bölümüyle ekrana geliyor.

1980’li yılların İzmir’inin Gültepe semtinde yaşayan dört yakın arkadaş; Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat’ın gözünden, Gültepe sokaklarında yaşanan dertler, aşklar, düş kırıklıkları, ihanetler, saklanan gerçekler ve yaşama tutunmanın iri mücadelesini anlatacak olan, ana kahramanlardan birisi de bizzat Gültepe’nin kendisi bulunan “Benim Adım Gültepe”nin ikinci bölümünün konusu şöyle;

Geceyi sokakta birlikte geçiren Seyfi ve Fevzi, Komiser Yavuz’un çevirdiği pis işlere Şahit olurlar. Seyfi ve Fevzi bu vaziyeti Eşref’e anlatmaya kara verir.Halil, aşkından yanıp tutuştuğu Gülümser’in evine çatkapı gelir. Bu beklenmedik ziyaret Gülümser’e zor anlar yaşatır. Canından aşırı sevdiği oğlu ve yasak aşkı içinde sıkışıp kalan Gülümser, Halil’den ayrılmaya karar verir. Ancak Halil, çılgın divane bulunduğu Gülümser’in bu kararını kabul etmez.Suna’nın kızı Nazlı ve kardeşi, Meziyet’e karşın baba evine arka döner.

Ancak Gültepe’ye gelişi hayli olaylı olur. Meziyet, eşyaların eve taşınmasını engellemek için elinden geleni peşine koymaz. Mahalleyi beğenmeyen ve herkesi küçümseyen Nazlı ise, taşınmalarına katkı eden Basri’yi de tersleyince karşısında Seyfi’yi bulur.

Abisine sahip çıkan Seyfi, Nazlı ve Murat birbirine girer.Babası Saadettin’i gizlice gözetleyen Fevzi, gördükleri karşısında buz kesilir.

Bu sırada abisi Reşat, babasının yaptıklarına izleyici kalamaz ve polise ihbar eder. Evlerinin polis yönünden basılması Fevzi’ ye ikinci bir şok yaşatır.

Kaynak: DHA

Kadin.info tarafından Magazin Haberleri sitemizde paylaşılmaya devam edecektir.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli