Bellona’dan 720 TL Bosch Beyaz Eşya Hediye Çeki

Bellona’dan 720 TL Bosch Beyaz Eşya Hediye Çeki

Bellona,yapacağınız 7000 TL ve üzeri alımlarda Bosch Mağazalarında beyaz eşya alımlarınızda kullanabileceğiz 720 TL tutarında hediye çeki veriyor. Hem mobilya hem de beyaz eşya almayı düşünüyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.Evlenecekler evini yenileyecekler Bellona çekilişsiz kurasız 720 TL değerinde Bosch marka beyaz eşya hediye çeki veriyor. Size verilen 720 TL tutarındaki Bosch hediye çeki ile Bosch markalı […]

Bellona,yapacağınız 7000 TL ve üzeri alımlarda Bosch Mağazalarında beyaz eşya alımlarınızda kullanabileceğiz 720 TL tutarında hediye çeki veriyor.

Hem mobilya hem de beyaz eşya almayı düşünüyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.Evlenecekler evini yenileyecekler Bellona çekilişsiz kurasız 720 TL değerinde Bosch marka beyaz eşya hediye çeki veriyor.

Size verilen 720 TL tutarındaki Bosch hediye çeki ile Bosch markalı E Serisi SMS 20E02 TR kodlu Bulaşık makinası veya Classsix 5 Çamaşır makinaları grubunda WAA 12161 TR kodlu Çamaşır makinası veya Turbo fırın grubunda HGV 523120 T kodlu fırını ücretsiz olarak alabililirsiniz.Yada bu ürünlerin üst modellerini veya Bosch markalı istediğiniz ürünü fiyat farkını ödeyerek alabilirsiniz.

7000 TL altındaki alışverişlerde hediye çeki verilmemektedir.Alımın aynı bayiden ve tek seferde yapılmış olması gerekmektedir.14.000 TL alışveriş yapan bir tüketici 2 adet hediye çeki kazanır.

Bu kampanya 1 Ocak -31 Mart 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Axess Kart’a Özel peşin fiyatına 12 taksit ve şimdi al 2012 Haziran da ödemeye başla avantajı ile…

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Bellona Bosch 720 TL hediye Çeki Kampanyası

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al