Begüm Ferace Modelleri 2014

Begüm Ferace Modelleri 2014

Tesettür modasında adından sıkça söz ettiren Ferace, Begüm Markası ile farklı bir çizgi ortaya koyarak tesettür seven kadınların ilgisini üzerine çekmiştir. 2014 Tesestür Giyim ve Ferace Modelleri ile ilgili sizlere Begüm Ferace Koleksiyonu 2014 paylaşımlarını yapacağız. Özel olarak dikilmiş hissi veren, özel aksesuarlarla tamamlanmış, farklı tasarımdaki ürünleri artık Türkiye’de Tesettür Giyimi tercih eden bayanlar için […]

Tesettür modasında adından sıkça söz ettiren Ferace, Begüm Markası ile farklı bir çizgi ortaya koyarak tesettür seven kadınların ilgisini üzerine çekmiştir.

2014 Tesestür Giyim ve Ferace Modelleri ile ilgili sizlere Begüm Ferace Koleksiyonu 2014 paylaşımlarını yapacağız. Özel olarak dikilmiş hissi veren, özel aksesuarlarla tamamlanmış, farklı tasarımdaki ürünleri artık Türkiye’de Tesettür Giyimi tercih eden bayanlar için sizlerle paylaşıyoruz.

Begüm Ferace modellerine renk, kumaş türlerine farklılık getirerek çeşitlendirmiş ve zenginleştirmiş. 1991 yılından itibaren tekstil sektöründe pardösü, manto ve şık kaban üreterek toplumun her kesimini kaliteli ürünle buluşturan Önder Giyim’in sektördeki tecrübesinden güç alarak tesettür abiye, tesettür ferace ve abiye pardösü üretimine 2012 yılında başladı.

Hanımlarımızın, şıklığı, zarafeti, rahatlığı birincil hassasiyetimiz.

Bu hassasiyetimizin yanında, kumaş ve işçiliğimizin kalitesi ise vazgeçilmez prensibimiz. Çünkü hanımlar bizim için önemli.

BEGÜM firması, Tesettürlü bayanların şık ve farklı abiye ürün ihtiyacına cevap verebilmek düşüncesinden hareket eden, özelikle Tunus, Fas, Filistin, Libya ve Cezayir gibi Ortadoğu ülkelerinde beğeni ile karşılanan Begüm Collection ürünleri şimdi Türkiye’de bayanlarla buluşmaya karar verdi.

Farklı tasarımı, yüksek kaliteyle bir araya getiren Begüm Abiye Ferace ve Begüm Abiye Pardösü çeşitlerini Türkiye’nin birçok yerinde seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz. Ayrıca Begüm, bir ay gibi kısa bir sürede yurt içinde 30 satış noktasına ulaşmıştır.

ferace-1

Abiye Ferace ve Abiye Pardösüler sizler için tasarlandı. Siyah renkte hazırlanmış Feracelerin kumaş seçimlerinde özelikle hassasiyet gösterilmiş. Siyaha estetik bi yorum katarak altın ve gümüş işlemeler ile hareket kazandırılmış.

Aksesuar olarak şal ve boneleriniz ile destekleyeceğiniz Feraceleri özellikle düğün ve davetlerde tercih edebilirsiniz. Koleksiyonda, günlük yaşamda da giyilebilecek modeller de bulunuyor.

Begum-Ferace-Modelleri-0002

 

 Begum-Ferace-Modelleri-0006

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli