Bedel Dizisi 4.Bölüm Fragmanı

Bedel Dizisi 4.Bölüm Fragmanı

Bedel Dizisi ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya başladıktan itibaren büyük bir ses getirdi. Bedel Dizisi 4.Bölüm Fragmanı Kadın sitemizde yer verilecek olup, dizi ile ilgili olayları sizler için yorumlayacağız. “Dizi ATV’de izlenir.” sloganına yakışır kaliteli diziler çıkartan ve seyirciyi kendine bağlayan ATV, Bedel Dizisi ile de büyük yankı uyandırmayı başardı. Bedel Dizisi Oyuncu Kadrosu ATV […]

Bedel Dizisi ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya başladıktan itibaren büyük bir ses getirdi. Bedel Dizisi 4.Bölüm Fragmanı Kadın sitemizde yer verilecek olup, dizi ile ilgili olayları sizler için yorumlayacağız.

“Dizi ATV’de izlenir.” sloganına yakışır kaliteli diziler çıkartan ve seyirciyi kendine bağlayan ATV, Bedel Dizisi ile de büyük yankı uyandırmayı başardı.

Bedel Dizisi Oyuncu Kadrosu ATV

Sedef Avcı ve Berk Erçer’in başrol üstlendiği Bedel Dizisi Kadro çok başarılı olduğu ortada. Necip Memili, Osman Alkaş, Rozet Hubeş, Gonca Sarıyıldız, Dilara Öztunç ve Kerem Kupacı’nında kadroda yer alıyor.

Bedel Dizisi 4.Bölüm özeti 

Ali, Begüm’ün neden olduğu kurşun yarası nedeniyle kötü durumdadır. Begüm ona nasıl yardım edeceğini bilemez. Vedat ise iz üstündedir.

Ne yapıp edip Begüm’ü bulacak ve eve geri getirecektir. Begüm’ün gidişiyle biraz olsun rahatlayan Nazan, Vedat’ın Begüm’ün peşinden gitmesini engellemek için yeni bir oyun dener. Amacına adım adım yaklaştığını düşünen Nazan’ı kötü bir sürpriz beklemektedir.

Ali ve Begüm’ün bir arada olduklarından şüphelenen Gönül ise, İrem’i sıkıştırır ancak İrem hiçbir şey söylemez. İstediği bilgiyi bir tesadüf sonucu öğrenen

Gönül, hemen sonrasında Vedat’la karşı karşıya gelir. Gönül’le ilgili büyük sır ortaya çıkmak üzeredir. Bu arada internette yayınlanan haber nedeniyle diken üstünde olan Sami, ailenin isminin bir skandala karışmasını engellemek için bütün hamlelerini yapar. Sami’nin çabalarını yetersiz bulan Naciye, ipleri eline alır.

 

BEDEL; AŞK’LA ÖDENİR!

Bedel Dizisi 4.Bölüm Fragmanı İzle

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor