Bebekten Sonra Evliliğinizi Renklendirmenin Yolları

Bebekten Sonra Evliliğinizi Renklendirmenin Yolları

Her evli çiftin mutluluklarını pekiştirmek için bir süre sonra hayallerini minicik eli, ışıl ışıl gözleriyle gülümseyen sevimli bir bebek süslemeye başlar. Bebek dünyaya geldikten sonra artık dünya onun etrafında dönmeye başlar. Anne ve Babanın sorumlulukları artar bununla birlikte. Anne daha fazla sorumluluğu almaya başlamıştır, bebek anneye bağımlı bir halde olduğu için annenin yükü birkaç kat […]

Her evli çiftin mutluluklarını pekiştirmek için bir süre sonra hayallerini minicik eli, ışıl ışıl gözleriyle gülümseyen sevimli bir bebek süslemeye başlar. Bebek dünyaya geldikten sonra artık dünya onun etrafında dönmeye başlar. Anne ve Babanın sorumlulukları artar bununla birlikte.

Anne daha fazla sorumluluğu almaya başlamıştır, bebek anneye bağımlı bir halde olduğu için annenin yükü birkaç kat daha artırmıştır, mükemmeliyetçilik ve suçluluk duygusunu karmaşasında dönüp durmaya başlamıştır. Artık daha az ve kalitesiz uyumaya başlamıştır, kenisi için ayırdığı özel bir zaman ve özel bir faliyet olmamaya başlamıştır.

Sonuçta kendini yorgun ve bakımsız ihmal edilmiş hissetmektedir. İlk aylarda rutin bir hayat başlamıştır, kadın evde erkek işte , anne hızlı bir iş hayatına alışkınsa bir süre sonra bu durum anneyi sıkıntıya sokmaya başlar ve kadın kendini annelik kimliğine hapsolmuş hisseder.

Kadın da oluşan bu değişiklikler erkekler üzerinde direk etki etmektedir, Uykusuzluk ve yorgunluk hissetmeye başlar, günlük sorumlulukları artmaya başlar, yaşama ait öncelikleri değişir, kendine daha az bakan ve sürekli şikayetlerde bulunan bir kadınla karşı karşıya kalır, hayatın monotonluğunu yaşamaya başlar, eşinin ilgisinin azalmasıyla cinsel yaşamı aktiflini kaybeder, kadının kendisinden çok bebeğe ilgi duyduğu hissine kapılır ve yalnızlık duygusuna kapılır.

Hayatta mutluluğu pekiştirmek için dünyaya getirilmiş minik bebeğin evlilik ilişkinizi zedelememesi için özel formüller denemek mümkündür elbette.

Bir baba anne kadar güzel ilgilenmese bile bebeğinizi babasıyla baş başa bırakın ve üstesinden gelebileceği zevkli ve kolay sorumluluklar verin babaya.

Eşler yaşadıkları sorunları oturup açık ve net bir şekilde paylaşabilmeli ve yardıma ihtiyaç duydukları noktaları bir birlerine belirtmelidir.

Kadın hormon değişiminden ve fiziksel değişimden dolayı kendisini artık beğenmeye bilir bu noktada eşin kadını özel hissettirecek sözler yada hediyeler alması, onun kendine vakit ayırması için günün belli zamanlarında bebeğin sorumluluğunu alması gereklidir.

Anne kimliğine çok saplanmadan bir kadın olduğunu unutma dan yeni hayat sistemine uygun düzen kurmalıdır.

Bu faktörler erkek ve kadında da evliliklerini canlı ve renkli tutacaktır şüphesiz.
Hemen Şimdi denemeye başlayın!

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli