Bayanların Yeni Gözdesi “Everlane” Çantaları

Bayanların Yeni Gözdesi “Everlane” Çantaları

Everlane markası fazlasıyla pahalı ve lüks markalara alternatif olarak hem kaliteli hem de daha uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Ünlüler arasında giderek popülerleşen Everlane`in son gözde ürünü düz siyah deri bir çanta. Ünlü oyuncu Angelina Jolie, Jessica Alba ve Kate Mara’nın da tercih ettiği çantanın çeşitli modelleri 325-425 dolar arasında fiyatlandırılıyor. Ancak uygun fiyatı ve valize […]

Everlane markası fazlasıyla pahalı ve lüks markalara alternatif olarak hem kaliteli hem de daha uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Ünlüler arasında giderek popülerleşen Everlane`in son gözde ürünü düz siyah deri bir çanta.

Ünlü oyuncu Angelina Jolie, Jessica Alba ve Kate Mara’nın da tercih ettiği çantanın çeşitli modelleri 325-425 dolar arasında fiyatlandırılıyor. Ancak uygun fiyatı ve valize yakın boyu nedeniyle popüler olan çantayı hemen almak neredeyse imkansız.

İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre Everlane`in bekleme listesinde 7 bin kişi var. Everlane`in kurucularından Michael Preysman “En basit ve kullanışlı ürünlerin neden çok pahalı olduğunu hiç anlamadık” diyor.

Amerika ’nın popüler markalarından biri olan Everlane ’in kasım ayında sınırlı sayıda ürettiği minimalist çizgideki uzun askılı, italyan deriden imal edilen çantaları hermes ’den sonra sırada bekleyen kadınlarla dolu. İşte “Everlane” çılgınlığı.

everlane canta

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver


Fotoğraflar: Justjared

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al